Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:27:46
EUR 34.8238 16:27:46
USD 32.3379 16:27:46
ALTIN ONS $2301.8900 16:27:46

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
UDS Grafikler 4

EMA lar

1H

4H

Her iki grafikte de yön net olarak aşağı yöndedir.

YTD
Bol şans dilerim

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

3000 dolar konuşuldu dogrudur ilk hedef 2000 usd ons yılsonu beklenen 2020

karizma_06_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbcu ()

Evet ilk hedef olasılığı 1920 eski tepe, öncesinde 1850'lerde 3lü tepe var. Eğer 1920 kırılırsa önünün açık olduğu söyleniyor

0BeğenmedimŞikayet

karizma_06_06 ()

izlediğim bir ekonomist açıklamasında 2021 yılı tahmini olarak 1950 - 2200- 2500 ve 3000 dolara çıkacağından bahsediyordu. olabilirmi

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Uzun vadede sarıkız öneririm ve biraz daha beklenmeli ons 1714 altına iniyor döviz uzun vadede olsa bu aralar halen bana pahali geliyor.
Asla ana asla ytd

0BeğenmedimŞikayet

karizma_06_06 ()

döviz yarın ve cuma sakinleşirmi

0BeğenmedimŞikayet

karizma_06_06 ()

kardeş. döviz alacağım uzun vade için. ne alayım. dolar mı euro mu

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Bugünkü tepki enflasyonun yüksek gelmesi sakinlesmesini bekliyorum.

KANO1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KANO1 ()

O insanlar daha fazla pirim yapıyor malesef ben 6.97 den sattığımi 6.70 den yerine koymadım biraz bekleyelim bakalım ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba,

Fiyat mumları duşuş surecinde(Bu gunku duşuş) şu ana kadar geldiği en dip nokta 6,68 dir. Düşmeye devam eder mi yoksa buradan bir toparlanma surecine geçer mi ona bakıyoruz. Grafiği böyle değerlendirmeye çalışırsanız daha doğru olur.

İyi akşamlar dilerim.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Sağolun ustadim inan boşu boşuna tl de beklemedim ve herkese de yardımcı olmak istedim kimse ters kalmasın diye.
7.50 7.60 olucak diye millet 7.27 7.17 den aldı.
7.30 alan var nasıl aldılar anlamadım.
6.67 karar bölgesi evet burası izlenmeli ytd

KANO1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KANO1 ()

Bu yoruma like

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

6.68 doğru mu anladım aCaba

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. EMA 1H hatalı olmuş yenisini hemen paylaştım. Hem 1H hem 4 H ta yön aşağı durumda.
YTD
Bol şans dilerim

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Çok özur dilerim EMA1 grafiği halatı olmuş. 1H ve 4H Her ikisini de yeniden paylaşıyorum. Her ikisinde de yön aşağı durumdadır.
USD Grafikeler 4 EMA lar.

1H

4H

YTD
Bol şans dilerim.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam USD ben çok fazla anlamıyorum yani düşüş yönünde midir demek

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Elinize sağlık ustadim.
6.67 de karar bölgesi gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum