Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:55:19
EUR 34.7339 14:55:19
USD 32.5072 14:55:19
ALTIN ONS $2392.1450 14:55:19

Grafiği gönderen: hakan7038

Bu grafik, bu sitede bir daha şelaleci ve fişekçi kelimelerinin KULLANILMAMASINA itaf edilmiştir.Saygılar efendim.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Çok teşekkür ederim. Harika unutmamışsın, bu bile ne kadar gönlü güzel olduğunu gösteriyor bu bana yeter. iyiki varsın

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim sana karşı mahcubum. Emin ol halen sorun aklımda. Aralık ayı öngörüsü. Ancak o kadar gündem hızlı değişiyor ki, haftayı analiz etmede zorlanıyorum. Gümüş ons günlük- haftalık grafikleri inceledim. Eğer ki üçgen dibi görülecekse bir geri çekilme düşünülebilir. Yoksa üçgeni hacimli kırar geçer ise ufak düzeltmelerle yolu açık. İyi takip etmek gerekiyor. Piyasa sırat köprüsü üzerinde geziniyor. Ancak yakında genel tavır belli olur diye düşünüyorum. Sevgiler, saygılar.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Emeğine yüreğine sağlık kardeşim. İşte bu kadar nokta ... ve like

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Kardeşim bu lafları nereden buluyorsun gerçekten latifen bile bu kadar ince nüanslı. Çok teşekkür ederim kardeşim.
Yüzümüze övmeseydin iyiydi :) Ama senin kalbini bildigim için sıkıntı yok degerli kardeşim. Bu arada 367 destegi güzel çalıştı. Kırsa gidiyordu Hakanım :) tekrar test ederse kırar gibime geliyor
Sen ne düşünüyorsun dostum?

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Bundan eminim teşekkür ederimm baş tacisin hakan hocammm :)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İnşallah kardeşim. Sen yanımda olunca ben biliyorum, Altın Avcı sıyla avlanır:)))

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, çok teşekkür ederim ama o bir kere benim görevim. Benim sana her gün üç like verme zorunluluğum var:)))

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

520Es ()

Çok teşekkür ederim dünkü grafiği söylediğiniz de gördüm anlayabildiğim kadar inceledim elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sen de sağol varol kardeşim. Siz olmasanız, ne bu sitenin ne de bu grafiklerin anlamı olurdu. Biz birlikte güçlüyüz. Saygılar.

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Güzel olmuş kardeşim eline ağzına sağlık sağolasın varolasın

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, biz günlük ya da bir haftalık pozisyonlarımızı saatlik, dört saatlik; günlük daha uzun vadeli durumlarda ise yine günlük- haftalık- aylık grafikleri kullanırız. Şimdi son hafta kapanışında gram arada kapattı. Bu gece açılıştan sonra takip edeceğiz. Ons iyi yerde kapattı, ama 1737 üzerinde daha iyi olurdu. Kısaca dün gram grafiği paylaştım kardeşim. O grafikte alıcı konuma ya da elindekini bekletme rakamı ve konumu ya da satıcılı konuma ne zaman ve nasıl geçileceği çok belli. Al- sat demek şuç. Ancak bizi takip edenler artık çaktırmadan her şeyi anlıyorlar. Saygılar kardeşim.

520Es için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Like ler bugun hep sana olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Hakan hocam emeğine sağlık aynen grafikteki rakamlara sadık kalmak lazım lâkin bulunduğumuz ortam da gerginlik belirsizlik hat saffa olunca 381 üstü beklentimiz ağır basıyor sanki son 2 ayda dünya genelin de dolar /18 alım artınca dolar tutar elinden diye düşünenlerdenim.. benim de sevmedigim tabirler aslında herkes beklentisi dahilinde gelsin rakamlar istiyor hepsi bu.

0BeğenmedimŞikayet

520Es ()

Grafikten çok anlamıyorum ama çıkış vardı kapanışa kadar geri çekilmesi dibe vurmasını mı aklımıza getirir açıklarsanız çok makbule geçecek

0BeğenmedimŞikayet

Güney_an ()

Olasılıklar çok güzel ifade edilmiş. Bekleyip görmek ve ona göre pozisyon almak bize düşer teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Hakanım gönlü yüreği agzına yansıyan kardeşim benim. Emegine saglık. Beklediğimiz gibi olacak inşaallah!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum