Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 09:09:27
EUR 34.7224 09:09:27
USD 32.5788 09:09:27
ALTIN ONS $2308.3450 09:09:27

Konu: gümüş/tl- tobo

Hayırlı Cuma'lar arkadaşlar.
Hiçbir formasyonun çalışma garantisi bulunmamakta olup, her zaman olduğu gibi çırak usulü birkaç karalamadan ibarettir.
Ytd.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Tebrikler abi 4,01 geldi sırada ne var

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Sterlin hedef 8.62 devammı abi deişiklik varmı

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Eline saglik hunter abi... ben gordum ve sizi yine takdir ettim... siz paylasin abi 1 kisi bile faydalansa kardir

23BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Bu sabah 3,81 seviyesinde altta paylaştığımız, 3,84 üzeri yükselişin hızlanacağından bahsettiğimiz ve 15 kişinin gördüğü inşallah bir fayda sağladığımızı düşündüğümüz tobo formasyonu muzda güncel durumu paylaşıp haftaya noktayı koyalım, son zamanlarda fazla girmiyordum fakat bugün ve bu hafta biraz siteyi fazla meşgul ettim kusura bakmayın, önemli yorum ve grafikleri kaçırmamak adına az ve öz paylaşımda bulunmak en doğrusu olduğunu düşünüyorum.

Herkese iyi tatiller.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Gbp yi yanlışlamaya alacama 8.44 satmışım iyikide yanlışlık olmuş 40 düştü abi ilk defa şans güldü hedef hala geçerlimi sattımı alacam

3BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Alt grafik fibo 0,618 direnci 3,92XX test edildi.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Tesekkurler abi tavsiyen icin

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Ben olsam 4 seviyelerinde kâr al yapardım.
Tekrar alt seviyeden fırsat vereceğini düşünüyorum.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Rasyo sinirda gumus gram kendine durak yapacagi nokta neresi ongorun ne peki abi 4.01 den sonra (kar al yapilmali mi bu vergilerde beklenmeli mi ) onun icin soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Rasyo desteği kırarsa bir üst fibo direncini hedef alır.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Selam olsun Şaire:)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Hocam 4.01 sonrasi ne olur abi ufak bi duzeltme sonrasi devam mi

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Formasyon 4de mi tamamlanıyor? Nedir acaba? Hazırlıklı olalım. tsk

4BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Şair 5 saat önce ne demiş, ne olmuş?
Maşallah...

Gram Altın için hunter43 yorumu (5 saat önce) Cevap yaz

Konu: gümüş/tl- tobo

3,84 üzeri kapanışlar formasyonu tetikler.

https://altin.in/hunter43

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Sterlin 8.37 üstü kapattı 1 parça tl var burdan basiyım bari

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Vergi olmasa dalRdımda vergi ile maliyet 95 e geliyo 4 krş için risk deymez dedim almadım iyi düşüş görmedende almıycam galiba

3BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Bana bu tür sorular sorma, kendine güveniyorsan al geç:)
Öğleden önce 3,81 de attım grafiği şu an 3,8730 gördü sadece 2-3 saat içinde, del- idir ne yapsa yeridir:)
Hayırlı olsun değerlendirenlere veya değerlendirecek olanlara...

Montajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tornado_26 ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Sakin ol Şampiyon.
Yine kim huylandırdı seni...

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Trend temelli yani Fibo Ext. fiyatın gidebileceği hedef seviyeleri gösterir, hedef belirlemede daha fayda sağlar.
Fibo düzeltme seviyeleri ise adı üzerinde dip veya zirvelerden sonra fiyatın nereden geri döneceğini yani düzeltme seviyelerini bulmamıza fayda sağlar.

tornado_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

573857 ()

2 dakika var hatta 1 dakika 3.84 gelmiyor

Montajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

3.84 saat 12 kapanış yapacak

0BeğenmedimŞikayet

tornado_26 ()

hayırlı cumalar sn. hunter43, bir şey danışmak istedim, grafiğiniz üzerinden soracak olursam, siz grafiğinizde trend temelli fib uzama kullanmışsınız, bunun yerine fib geri çekilme kullanamaz mıydık, yani hangisi daha doğru takip edilesi oluyor? biraz saçma soru olmuş olabilir kusura bakmayın , kafama takıldı da.

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Hayirli cumalar hunter abi... eline saglik..

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Dalalımmı abi gümüşe 4 de sataruk

4BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

3,84 üzeri kapanışlar formasyonu tetikler.

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

abim hayırlı cumalar, dayanamadın değil mi, gümüşden vazgeçemiyon, zuhal ablanın dediği gibi tenekeci kızmadın değil mi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum