Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 21:00:52
EUR 34.8017 21:00:52
USD 32.5866 21:00:52
ALTIN ONS $2393.7950 21:00:52

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Ons

bir pislik yapmazlarsa şu an güçlü duruyor onslar

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

nuhun_gemisi ()

bu yukselis nerden doner hangi direnci zolar

YAGIZ09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Şuan yukselis oluyor demi abi yarına kadarda 1730lar olursa ozaman yükseliş olmuş olacak bu sefer döngü tarihine kadar düşüş doğrumu anladim

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

astağfurullah kardeşim ama bankalar artık bitti tamamen kendi adıma dolarda ve gramda yukarı yönlü bir patlama beklemekteyim onu yakalarsam çıkış yapacağım artık başka yatırımlara kayacağım bu iş yapılmaz

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Bankalar üzerinden bu iş yapılmaz geçmiş olsun hepimize... Sen işini bilirsin. Tereciye tere satılmaz:)

Konyalı4224 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

günaydın kardeşim :) nasıl al sat yapacağız gramda makas ve vergi 8 tl ye yaklaştı kardeşim :) sana soruyorum 383 tl den toplamaya başladım 369tl ye kadar düştükce aldım şimdi beklemekteyim 400 tl satış hedefi koydum

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Yarın döngü var. Bir sonraki haziran ayının ilk cuması... Ben özellikle seni bir önceki döngüde uyardım.1764-65 leri gördü. Yarını düşüşle tamamlarsa bir sonraki döngüden itibaren yükseliş beklenir ya da tam tersi... Uygun yere stop koy. YTD.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hacı abi elimde 100gram kaldı onu bekleyeyimmi yoksa umuda satıp xikarsammi elden yardımcı olurmusun bir hafta gibi bir zamanım var para için

1BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Dolar profesörü günaydın... Bitirme tezi ABD de hangi üniversiteydi:)Alıp- yatarsan uyuyakalırsın bak demedi deme. Uygun yerden satıp uygun yerden alırsın... @Konyalı4224

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

aynen kardeşim resmen bitirdiler az önce bizim fiatlarda değişti vergiler geldi herşeye yüzde 10 valla yazık günah artık

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aynen konyalım bende eğer planım olursa ki 2 li tepe veya 400 lü seviyelerde tl dönüp sonrasında sonrasında 360 civarı tekrar fullemek:) şu an bunun olması için sebepler biraz zayıf ama izliyorum. oynamaya değmiyor artık.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

kardeşim şükür valla vergi çıktı hevesim kaçtı yüzde 90 altındayım vergiden önce almıştım ben bekleyeceğim artık uzun vade

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

direk gitmesini ben beklemiyom konyalım 1780-1800 gelirse ordan 1530-50 xx li bölgelere satış beklerim ondan sonra 1920 leri beklerim işin aslı. inşallah 1780-1800 aralığı gelsin de 1. çanak tamamlanıp sağ omuz için dediğim olsun :) herkes düşüş beklerken bunları yazmak zor ama beklenti beklentidir :) tabiki inat edecek değilim. ons sallanırsa 1 şekilde kaçarım.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

kardeşim 1780 kırılırsa ki kırılacak sonunda 2000 lere kadar gider

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

şükür konyalım koştur dur yaşıoz sen nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

kardeşim günaydın hayırlı sabahlar nasılsın bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bol şanslar müdür

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

şu an düşüş bitti denilmez. düşüş bitti demek için 1725-1730 üstünde kapanışlar lazım. trend kırılır ise 1780-1800 aralığına gidip ordan 1530lu seviyeleri beklerim. eğer baktım gidemiyor o zaman belki biraz satarım şu an ons güzel duruyor ama londraya bakmak lazım londra pislik çıkartır genelde

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

1760li sevilerde gelen inişin ters formasyonu yapıyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1740lara giderse inşallah devamı gelecektir 1780-1800 aralığına :)

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

1740ta çanağı tamamlar sonrası bilmem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum