Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0895 03:29:52
EUR 35.0710 03:29:52
USD 32.1661 03:29:52
ALTIN ONS $2394.1150 03:29:52

Grafiği gönderen: keten_prenses

hocam bu grafik diğer platformlarda yakınen takip ettiğim iki kişiden biri ilginç bir öngörü ve teknik analiz stili var..yanıldığını hiç görmedim böyle bir beklentisi var turuncu seviye şu an olduğumuz yer..paylaşımlarını bilinçli olarak bu şekilde yapıyor...

Not: Hocam bist100 saatlikte pozitif uyumsuzluk var bunuda söylemek isterim. Bu doğrultuda sizden müsait olduğunuzda genel bir bist100 endeksi isterim bu acaba aklımdan gitmeli...

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

Çok teşekkürler.

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bu paylaşım birilerini, bizi, seni, onu yada bir başkasını ürkütsün diye paylaşılmadı evham yaptırmayı, korkutmayı vs. sevmem tam tersine pozitifimdir, hocam iki haftadır aramızda olmayınca bu vesileyle kendisinden genel bir değerlendirme bekledim yoksa bistte saatlikte gizli pozitif uyumsuzluk olduğunuda belirttim şu an herşey yolunda ama ben sonrasına dair ne olacağını yada olabileceğini görmek isterim, belirsizliği sevmiyorum, önümüzü görebilme adına fikir alışverişinden ibaretti, yoksa her grafik, her formasyon çalışacak, olacak diye bir durum yok.. kafanızı karıştırmasın böyle paylaşımlar... imkanım olsa bu grafiği hocama farklı mecradan atıp sizlerin kafasının karışmamasını isterdim şahsen çünkü negatif yansıyor sizlere farkındayım ama lütfen siz görmezden gelin bunu net bir durum olursa paylaşır elimizden geldiğince ikaz ederiz tedbirinizi alın diye..

Yakamo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

Merhaba @keten_prenses , ben de gördüm bu grafiği ve dün alım yapmadım. Daha yeni kazanmaya başlamışken, risk almak istemiyorum doğrusu. Şimdi elimde terste olan bir kaç hisse var. Bugün alım yapıp yapmamakta kararsızım. Böyle bir durumda ne yapılır, şimdi alıp, düşünce alttan takviye mi yapılır yoksa almadan bir müddet beklemek mi gerekir? Sonuçta grafik çalışmayabilir de.

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

Hocam herhangi biri bu paylaşımı yapmış olsaydı hiç incelemeden siler atardım... Ancak bu eleman olunca olmuyor... ilk paylaştığında 92.000'lerdeydi kademe kademe geliyor ve işaretliyor bu şekilde... bugün endeks büyük abilerin ağırlığını koymasıyla kendini gösterdi malum haber akışları pozitif, yan tahtalar bu yükselişe çok eşlik edemedi haliyle... saatlikte global piyasalara bakarım yatmadan önce ama yarın bugün ki gibi coşku olmayabilir inşallah devamı gelir ama ben niye bilmiyorum önümü kış tutup yaz çıkarsa ne ala mantığını seviyorum şahsen..

Guiding_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Bu çizimi iyi inceleyeceğim. Beklentimi yoksa Teknik dayanağı olabilir mi diye.
Bu rakam olursa çok sert düşüş olur. 90 bin seviyelerine tekrar merhaba deriz. Bununla ilgili B planım açıkçası var. H i s s e isimlerini bile belirledim. Zaten parçalı girişler yapıyoruz. O zaman alım yerimiz olur. Evet ufak bir düzeltme bende bekliyordum. Ancak bu kadar değildi. Gerçekten inceleyeceğim bu durumu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum