Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 05:28:44
EUR 34.7562 05:28:44
USD 32.2771 05:28:44
ALTIN ONS $2322.8800 05:28:44

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
Arkadaşlar merhaba,
Hepinizin bayramı mubarek olsun.
USD grafiklere sırasıyla bir göz atarak kısaca yorumlamaya çalışalım.

Ana trend yonu:Super Trend indikatöru.

4H
Uzun bir iniş trendinin ardından kısa bir sure yükseliş yapmaya çalıştı, ama durum tekrar iniş trendi şekline döndü.

YTD
Bol şans dilerim.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkür ederim.

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Hocam bir ay önceden söyledim dinleyenler sattı kazandı dinlemeyenler yayan kaldı grafik çalışması indikatö r ve grafik çalışması hep önem veririm kimseye yanıltmasın 6.75 görecek dedim bugün oda geldi geçmiş bakabilirsin. Dizinde emeğinize sağlık hocam grafikler hep olumlu tebrik ederim olumlu calismaniz

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

OK Grafiklerin SAT sinyali dediğiniz biraz önce 5 farklı grafik paylaşımı yaparak ben de ifade ettim. Siz Hangi zaman dilimi grafiğinden bu formasyonu görüyorsunuz? 1 Günlük grafik mi?
Hangi indikatore göre söylürorsunuz? Ona bakmaya çalışıyorum?

1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Millet zarar etmesin diye kardeşim dipten alsınlar diye uğraşıyorum en dip 6.60

tarık_cenk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarık_cenk ()

birader 7. kez aynı yazıyı paylaşıyorsun hayırdır?

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Grafikler sat sinyali veriyor kardeşim dolar kuru daha 6.25 gördüğünden satış yiyip 5.44 desteğine çekildi ikinci çanak formasyon hedefi 7.26 satış yedi düzeltmeye girdi tahminim 6.53 6.60 alım için beklenmeli bence ben beklemeye geçtim kimsenin alım satımına karışmam aradaki 80 kuruşluk rakam çanak formasyon hedefi gösteriyor.. Hep alirsatarim hep dikkat ederim yine öyle olacak . tahminim zaten bu vergilerle buralardan alınmaz şimdilik hicbari alım için bekleyin kardeşlerim beklemekte kazandırır sadece sabır.. Hep böyle kazandım 6 .60 kadar çekilecek

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Şimdiden bunu söyleyebilmek buyuk cesaret.

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Gelecek 6.60

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Hocam 1H, 4H ve 1D(günlük) grafiklerde çanak formasyonu vs göremedim. Siz hangi zaman dilimi grafiğinde bu formasyonu gördunüz? Fincan- Kulp formasyonu da göremedim.

1H

4H

1D (günlük)

Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

6.53 6.60 kadar devam düşüş duzeltmesi çanak formasyon rakamı hedefliyor kur alacaklar beklesin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum