Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 13:14:43
EUR 34.9545 13:14:43
USD 32.5042 13:14:43
ALTIN ONS $2325.4800 13:14:43

Konu: <@kıncı> Gram Neqatif qörünüm Dévam Ediyor

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Sizde hakLısınız, öyLemi yapıyorsunuz peki Siz.. FarkLı şekillerde Yaptıgım anaLiz Sonucunda burya en basit olacak şekilde çizip BekLentimi PayLaşıyorum . O iki çigzi en son Sonuç Kısmı.

Altıncı_amca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Yaaa bizimgramlar var... nekadar oralarda kalirki acep benim bu gun cok yogundu daha yeni bakiorum

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

mavi yolun sonu 364 diyor

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Neden Zor oLsun 3 5 Lira Kar İçin DeqiLde 30 40 Lira Kar İçin aL Sat Yapmayı Denerseniz ota vadeLi Yani Vergi FaLan qözünüze qörünmez.

inegöllü16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Slm nediyorki grafikte ben gtafik anlamiorum ayrica gumus toparliyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Şerit değiştirmek yasak :)

tali yol olursa oradan döner belki bilmiyoruz

Altıncı_amca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

inegöllü16 ()

Çok saolun tabiki takip ederim üstadım ama bu saatten sonra valor vergi ve makas bu iş artık zor:))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Ben de sizin gibiyim :)

grafik görünce gözüne far tutulmuş tavşan gibi oluyorum ama bu grafik çok açık.

bir karayolu var diyelim aşağı iniyor. ( grafikteki mavi yol kanal diyoruz ona )

Orada bir sağ bir sol şerit değiştire değiştire ( yani bir iniyor bi çıkıyor )

ama yönünü değiştirmeden aşağı doğru gidiyor diyor :)

Son durak 364

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_amca ()

Şimdi mavi kanalın ucundan yukarıya bir çizgi çek bakalım nereye gidiyor? 392
Çizgi çekmek çok kolay nereye istersen oraya cizersin

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Tam 1 aydır Her gün Tek Tek AnLatıgım GrafikLer PayLaştım ßoş Vaktinizde Profilimden GrafikLerimi İnceLeyin İsderseniz.. SayqıLar

0BeğenmedimŞikayet

inegöllü16 ()

Valla kusura bakma okumayı bilmediğimden hiç incelemeyip sordum emeğine sağlık 3 like

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

grafik çok net aslında
düşüyor diyor
en son düşeceğ yerde gözüküyor.
bu öyle karışık bir grafik değil :)

0BeğenmedimŞikayet

inegöllü16 ()

Kardeşim şu mübarek günde bide mealini yazsan:)) malum kimi bakarak kimi okuyarak anlarmış:))

3BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Yeni üye arkadaşlar ve gram almayı düşünenler
lütfen bu grafiğe bir göz atsın

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Elinize emeğinize sağlik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum