Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 09:20:58
EUR 34.9580 09:20:58
USD 32.5578 09:20:58
ALTIN ONS $2339.9100 09:20:58

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Arkadaşlar merhaba;
Gümüş tl 3.64 temaslı hareketi ile gap doldurmuş sayarsak izleyeceği yol bu şekilde olmalı.
3.64 trend destek 3.71 mevcut destek
Direnç noktası 3.81
Bayrak hedefi hala değişmedi 4.25 olarak görünüyor.
3.60 altı kapanışlarda kanal dışına çıkılır.
Dikkatli olunmalı.
//
Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam bu yorumunuz da gümüş hedef
4.36 yazıyor. Hala geçerli mi

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Ayrıca bu hedef gelmiş.
3.80 lerden sonra sorulmadan grafik dahi paylaşmadım. @etacarter

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Sürekli söylüyorum. 3.78 altı tehlikeli.
Kanal dışı.
Ve ben bu seviyeden grafiklerim 4.36 göstermesine rağmen almam diyorum. Yine de alıyorlarsa ne yapabilirim?

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Böyle dersen alan kapılıp alım yapıp terse düşebilir ki düştüde
Arada aşağılarda hatırlatmakta yarar var melek

0BeğenmedimŞikayet

Alifee ()

Melek hanim gram altın için ne yaptınız alım var mi

1BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Tebrikler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Günün en güzel haberi galiba :)

Teşekkürler Melek hocam

0BeğenmedimŞikayet

nikiforenko ()

Teşekkür ediyorum bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Emeginize saglik melek hocam. Ons bazli max ne gözüküyor?

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

4.25 emir vermistim oraya degene kadar bozmayacam hocam buyuk sabirla bekliyorum

12BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Selamlar;
Grafiğe göre 3.64 altında kapanışlar yapmadığı sürece yön yukarı. Ne zaman gelir bilemem ama 3.64 üstü kaldığı sürece yukarıyı test etmek isteyecektir.
Sırasıyla 3.84-4.01-4.25 görünüyor.
//
Yatırım tavsiyesi değildir.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Merhaba Melek Hocam, gümüş teki hedef 4.25, busene sonuna kadar beklenir mi. Vergi oranı yükseldiği için elimdeki gümüşleri bekletip hedefte satmayı düşünüyorum. 10 k gümüş alımında 370 tl vergi, alış satış riski arttırdı. Gümüş dışında orta vade sterlin alınırmı sizce. 8.27 altı gelirse

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

3.73 geçildi kabul edebilirmiyiz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum