Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:37:16
EUR 34.7339 14:37:16
USD 32.5072 14:37:16
ALTIN ONS $2392.1450 14:37:16

Konu: <@kıncı> Adım Adım izLiyoruz !

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

SABREDENADAM ()

Hocam sizin grafikler özellikle takibimde ee sizin grafiklerin sadece rakamlarına mi bakalım ne zaman kim ne analizi yapmış ona da bakıyoruz. Bu sebeple bir grafiği kim nasıl isaretliyor kim nasıl yorumluyor onu da biliyoruz kamil hocam saygılar takipteyim:)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Hamd olsun iyiyim kardeşim siz nasılsınız

Altinvarlik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altinvarlik ()

O kamil hoca gelmiş nasılsın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Rica Ederim Adımı Nerden ßiLiyorsunuz Kimseye SöyLemedigimi Sanıyordum :)
Şimdi ßakaLım ikinci grafikdeki Yere YoLa Çıkacakmıyız..

SABREDENADAM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SABREDENADAM ()

tebrikler kutlarım kamil hocam tahminleme başarılıydı

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Aynen öyle kardeşim. Kullan o kafayı diyoruz. Yoksa başkası kullanır :)

0BeğenmedimŞikayet

drtgn2 ()

Ne diyim haklisiniz :))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtgn2 ()

Hocam haklısınız zaten bahsettim al satci değilim ama extra da durumlar yasaniyor dediğim gibi yeni üye oldum sayılır bu arada daha da önemlisi bu mesajı görmeden önce hakan bey yazmış bana kusura bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ne süslü terimler ne yıldızlar para kazandırmıyor hocam bilgi strateji ve tecrübe yoksa kazanç şans eseri yada başkalarının yönlendirmesi ile olur..

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

al sat yapmak gibi bir stratejiniz yok ise tamamen al tut şeklinde yatırım yapıyorsanız siz dogrusunu yapıyorsunuz.. ama al sat için bu işlere başladıysanız 300 den alıp nerden satmanız gerektigini düşünüyorsunuz ? sonuçda sonsuza kadar yükselecek hali yok ya olaki 320 ye düştü misal sizin bu işden kaçırdıgınız 75 lira kardan oldunuz demekdir.

drtgn2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtgn2 ()

Hakan bey öncelikle selamlar size mesaj yazmamistim ama ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum:))ama konuştuğum kişiyle konusmak hoşuma giderdi

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, çok doğru diyorsun. Aslında meselenin bir yanı da şu.350-360 larda olupta yükseliş trendinin onayınıda aldın mı o hat üzerinde bir geri gelir üç ileri gider. Al sat değil al yat rahatlıktır. Ancak şimdi yaşadığımız karar verme ara dönemlerinde bu sancılar çok normal. Seninde kaygı duyman çok normal, ben de kaygı duyuyorum. Sakin olup durum netleşince pozisyon almak daha iyi olacak anlaşılan.

0BeğenmedimŞikayet

drtgn2 ()

Hocam dediğim gibi senin emeğine saygısızlık gibi değerlendirme ben de 300 Den beri elimde TL tutuyorum gerçi miktar büyük ve bu islerde yeniyim sadece demek istediğim acaba biz çok mu sağlamıyız yanlış mi yapıyoruz anlamindaydi

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yükselme durumu gibi düşme ihtimalide var sonuçda ve şuanda düşüş yönü teknik açıdan daha agır basıyor ve bunu sık sık yaptıgım paylaşımlarım ile hem anlatmaya hemde daha fazla kişinin görmesini sağlamak isdiyorum belkide yanlış yapıyorum kendi işime bakmalıyım.. aldıgın riskin karşısında tatmin edici kar potansiyeli olmayan maliyetlenme seviyesi buralar ama bunuda göre göre söylemeden edemiyorum. bu arada ben parayı kolay kazanmıyorum biraz saqlamcı olmak iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Rica ne demek dostum.
İnsanoglu ne de zıttı olacaktır. Önemli olan saygı duymaktır. Yapıcı eleştiri yapmaktır.
Ben bana hocam diyen bikaç kişi vardı şüphelerim de yanılmadım engellemek zorunda kaldım o kişiyi.
Biraz süslü güzel söz öğrenince kardeş sonra yıldız aldı bizi begenmez oldu. Onunda yolu açık olsun. Açtım yolunu gitti. :)
Sıkıntı yok kardeşim yeri gelir fişekçi oluruz yeri gelir şelaleci Bi ne görüyorsak onu söylemeye çalışıyoruz. Gelir gelmez müneccim degiliz. O zaman kimse bsy yapmasın yüzde 50 kısım düşecek yüzde 50 kısım çıkacak desin. Teknik temel ne varsa bakmayalım :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

drtgn2 ()

Hocam yermek için değil elbette ki bi emeğiniz var yillarin birikimi vardır bilemiyorum ama siteyi sürekli takip eden biri olarak hep düşecek grafikleri yada teorileri üretiyorsunuz saglamci bi yapınız olabilir ben de oyleyim ama bu hayatta çokta saglamci olunmamamasi gerektigini su bir ayda çokça gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah saqolasın hocam , canları saqolsun onlarında elbet bir gün onların isdediklerini çizip söyleriz o vakit severler belki...

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Sevmeyenin var dostum düzelttim

0BeğenmedimŞikayet

Phantom2 ()

sitedekilrin %80 i yeni ve malda

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kim begenmedi bu grafikleri allah aşkına merakımdan soruyorum : ))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah elimden geldigince bişeyler karalamaya çalışıyorum umarım faydalı oluyordur. Sayqılar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Çizimlerinin devamını beklerken başarılarının da devamını dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum