Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 22:16:41
EUR 34.7923 22:16:41
USD 32.4688 22:16:41
ALTIN ONS $2338.4850 22:16:41

Grafiği gönderen: WAANTEED

⭐⭐WAANTEED ()
Dolar

4 h RSI =13

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

RSI güç endeksi demek . Teknik grafiklerde indikatörlerden grafiklerin altına ekleniyor. Ben RSI yi bilek güneşi tutan AYI ve BOğa ya benzediyorum şuan ayılar boğaları mahfediyor. Ve Tarihte bu ilk 4 saatliklerde.

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

O hisseler sonra ne oluyordu ?
Acaba başkası alsın ya da tek ele geçsin diye mi öyle oluyordu ?
RSI ne demek hiç bilmiyorum bu arada. Neye bu kadar şaşırdığınız anlamaya çalışıyor fikir yürütüyorum

WAANTEED için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

izleyip göreceğiz.

sahip_0681 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sahip_0681 ()

İşin içinde başka bir dolap var duyduğumda ben önce pek ihtimal verememiştim ama mantıklı gelmeye başladı

0BeğenmedimŞikayet

Para_noyak ()

Kötü niyetli yabancılar ilerisi için tl ye sert bir darbe vurmak için tl topluyor olabilirler mi, fazla mı paranoyakça veya altı boş bi yorum mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

İşlem hacmi diğer günlerden fazla piyasanın kapalı olması etkili olmamış

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Psikoloji her zaman vardı. Bu başka bir şey , Ben dolarda hayatımda RSI nin 12 lere geldiğini ilkkez gördüm. Dandik hisselerde görüyordum hisse alıp satarken ama dolar/Tl de ilkkez gördüm.

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bugün piyasa kapalı, bu kurlar gerçeği nekadar yansıtıyor. Bizdeki bankalar işlem yapmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Acaba düşecek korkusu ile mi elden çıkarıyor herkes?

0BeğenmedimŞikayet

Cesur6368 ()

Var bir oyun, herşey olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

4 saatlikte veri yüklemesi 2008 yılının ortasında başlıyor hepsini 10 dk dadır tek tek RSI yi inceliyorum tarihinde 1 kere olmamış bu durum . Acaba İMF ile anlaşıldıda bizim mi haberimiz yok bu ne satış baskısı gücü?

mrtmrt81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

bunu borsada adı bilinmeyen hisselerde görürsün sadece

mrtmrt81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrtmrt81 ()

Dolar böyle aralıksız satış görmedi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum