Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 16:53:48
EUR 34.7667 16:53:48
USD 32.3633 16:53:48
ALTIN ONS $2360.4100 16:53:48

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Dolar

dolarcılar hiç grafik paylaşan birilerini bırakmamışsınız sitede he. kızdırdız mı insanları naptınız ? :)

pembe kanal oluşuyorsa durum budur. aksi halde turunca kanalda alt kanala ilerler.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Saygıdeğer hocam ben USD yi yarısını altına parite yaptım sonra düşmeden önce de kurtamaya çalıştım. simdi gümüş ve USD ile bekliyorum. hersey çok güzel olur dilerim saygılar

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sayfana da baktım "7.03ten alınmıştır"la "cevapsız kaldım" arasında başka bir mesajın görünmüyor..

@NECİM iyiyim sen nasılsın? çıkış yapmıyorum. sen naptın?

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

selam senin ve herkesin hem 19 mayıs Atatürk'ü anma ve gençlik spor bayramını kutlarım. hem de kandilimiz mübarek olsun. dualarımız hayırlara vesile olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Evet aynı fıkırdeyim , en son aldığım parça ve tamamı 6 gün önce 6.9650 gitti onu yazmıştım size

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Dostum tek tafsiyem zararı unut bayramda ailenle güzel bir bayram geçir, sabır iyidir , hayırlı kandiller.

ekir1984 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Birazdaha beklemekte fayda var .. en son 7. xx dolar aldım diyodun

0BeğenmedimŞikayet

ekir1984 ()

Hocam çok zarar ettim , şuan tldeyim kaça kadar iner. Öngörünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Sorun değil Dostum, Sonrasına bakalım ozaman:)) benim durumum 6 gündür tümüyle boşta bekliyorum, hamlemiz ne vakit olacak:)@sadEce

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Dostum malum yazmaya başlayınca geri bildirim çok oluyo; ) kutuda 15-20 msj birikiyo gözden kaçanlar oluyo :)))

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

dostum benim 6 gün önce yazdıklarım size iletilmedi sanırım, sayfamdan görebiliyormusun? @sadEce

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Sizlerede hayırlı kandiller dostum ..

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Selam hayırlı kandiller, iletişim sıkıntımız hala devam ediyor @Guclu

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@sadEce; teşekkürler, ben burada gördüğüm olumsuz durumu yazdım, sayfa kan kaybediyor, üzüntü verici bir durum, size bol kazançlı günler diliyorum, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

İyi akşamlar hocam nasılsın ? ne yaptınız eurodan çıktınız mı yanlış değilse giriş yaptınız diye hatırlıyorum

4BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

mesajını puanladım ..
herkese iyi akşamlar..

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

içi boş yorumları, adaptasyondayım diyenleri, gün sonu oluyor likelarınızı bana kullanın diyen like dilencilerini puanlayanlar, çalışan grafikleri pek puanlamazlar :)

1BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@dtmustafa; hakikaten öyle oldu, sizin gibi degerli arkadaşlar bilinen sebeplerden köşelerine çekildiler, paylaşımıniz için teşekkürler, arada sırada da olsa sizi burada görmekten mutlu olurum, zaten sayfanızdan da yorumlarınızı takip ediyorum, bol kazançlar diliyorum, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ama sizde beni ne beklionuz ben size rakamalrı verdim. bantlar belli :) 3.57-3.72-3.83

Aktif12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aktif12 ()

Geçtin sterline gümüş alamadık bugün düşüşlerde sen alınca bizde alıyorduk ne güzel kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum