Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 02:47:51
EUR 34.8897 02:47:51
USD 32.5440 02:47:51
ALTIN ONS $2335.9000 02:47:51

Konu: btc grafik genel görünüm 18.05.2020

Selamün Aleyküm değerli dostlar,

BTC dün güzel bir artisla yükseldi ve bugün itibariyle BİTSTAMP'a göre 9966.12$ seviyesini görmüş bulunuyor ve 10.000$'lık direnç seviyesine yaklaşmis bulunuyor.. btc boğalarına çok iş düştüğünü söylemekte yanlış olmaz.. Çünkü fiyat seviyesi tam harekete geçmişken 10.000$'ın üzerinde bir satış baskısı ile karşılaşabilir ve eğer boğalar kontrolü ele alamazsa yeni bir düşüş dalgası başlatabilirler.. BTC fiyat seviyesinin 9.500$ desteğinin Altın a düşmemesi durumunda rallisini, ivmesini 10.000$'ın üzerine çıkması da beklenebilir..

BTC şu anda yavaşta olsa yükseliş ivmesi kazanıyor ve 9.600$'lık destek ve 100 SMA'nın üzerinde olduğudur o seviye de (9.570$'dir).. BTC'nin şuan saatlik görünümünde ise 9.720$ destekli önemli bir yükseliş çizgisi de mevcut ve o civarı da retest yaptığı da görülüyor.. BTC 9.800$'in üstünde kaldığı sürece 9.950$-10.000$ üzerinde yukarı yönlü bir ivme olasılığı yüksek olacaktir.. Kısa vadeli geçen hafta BTC 9.200$ seviyesinde önemli bir destek buldu sayılır ve BTC'de geçen hafta üzerinde hep durduğum ve özellikle belirttiğim 9.200$ seviyesinden bir ivme başlatmis olduğudur..

Şuan 9.400$-9.500$ direnç seviyelerinin üzerinde pozitif durumda olduğudur ve bu alanın üstünde olduğu sürece özellikle (9.570$ yani 100 SMA) yukarı hareketlere devam etmesi ve direncleri kırması için sebep olması beklenebilir.. Geçen hafta 9945.34$ seviyesinde en yüksek bir seviye oluşturmuş olduğu ve şu anda BTC 9.800$'in üzerinde olması demek 9945.34$ direncinin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma girişimine devam etmesi anlamını taşıyabilir.. İlk destek 9.800$'in üzerinde FİB'o da da gözüken 9.822$ seviyesidir.. Son seanslardaki %de23.6 FiB geri çekilme seviyesine yakın, 9.590$'dan düşük ve 9966.12$'a yükselmis olduğudur.. İlk önemli destek, FİB'o da da gözüken (9678.76$) seviyesidir..

Yukarı bölgede, 9.950$-10.000$ seviyelerinin kırılması FOMO'yu üst seviyelere çekecek olmasıdır bunun için özellikle 4 saatlik veya gün kapanışı garanti olarak ise haftalık kapanış yapması beklenmelidir çünkü bu seviyenin üstünde ciddi bir satış baskisi ve borsada emirlerin yoğun olduğu ciddi bir satış bölgesidir.. Başarılı bir kırılma ve 10.000$'lık direnç seviyesinin üzerinde kapanmasi durumunda, yukarı yönlü bir harekete başlaması olacaktir.. 

Bir sonraki direnç 10.100$'in üzerinde kalıcılık sağlaması (10.204$ çok önemli) ve ardindan 10500.50$ olmasidir, bunun üzerinde BTC bogalari devreye girerse 11.200$'i hedef alacaktir.. Özellikle 10.000$ ve 10.500$ arasında daha dikkatli ve tedbirli olmanızı stoploss kullanmanızı özellikle tavsiye ederim.. BTC 9.950$'lık direnç seviyesini geçemezse eğer, düşüş eğilimine/düzeltmesine devam edebilir..

Fiyat trend çizgisi desteğini bozarsa, ana desteği 9.500$ seviyesine yakın 9.450$'i bile test edebilir.. 100 SMA 9.570$ seviyesidir BTC özellikle 9.500$lık desteği kirarsa kısa ve yakin vadede 9.200$'ın altında ve 9.000$ pivot bölgeye düşmesine sebep olmasi beklenebilir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kazanıyor görüntüsü mevcut ve RSI ise şu anda 50 seviyesinin üzerindedir..

Şimdilik bol kazançlar ve emeğe lütfen saygı göstermenizi rica ederim..

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın dostum btc yorum tavsiyelerin varmı

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhabalar, benim portföyümde BTC ve altlar mevcut BTC alım seviyem 5.100$ civarinda hala duruyor.. Şuan genel olarak baktığımda bütün puzzle birlestirdigimde yüklü bir şekilde piyasaya TETHER sürmeleri ve yukarı yönlü gitmesine devam ediyor olmasıdır ve şuan bir hazirluk var BTC'de 10.000$ 10.500$ bölgesinde kalıp kalmayacağı ve grafikte gözüken bir Golden Cross'un oluşumu ve Fomo etkisi yapıp üst seviyelere gitmesi olması beklenebilir bugün kü attığım grafikte de çoğunu belirttim ve BTC'nin şuan grafiginde gozuken günlükte 9.200$ ve 9.000$ pivot seviyesinin çok önemli bir destek olduğudur ve CME boşluğu da itibariyle 9.451$'a kadar salınım yaparak dolduğu gözüküyor ve şuan görünen 9.570$'a kadar geri çekilmelerin olacağını belirtmiştim ve 9.450$'i da grafikte de belirtmiştim şuan 9.800$'in üstünde kalması 10K i yeniden test etmesi olacak olmasidir, bekleyelim görelim..

Feridedavut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Feridedavut ()

Merhaba sizin elinizde btc var mi? Beklemekte misinz acep, sizin düşünceniz ne yönde)

0BeğenmedimŞikayet

Rıdvan71 ()

Aleyküm selam hocan eth analizi yapacakmısınız.1466 dan çıktım düşermi sizce

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Evet hocam bakalım hakkımızda hayırlısı bende binance a yeni alışıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tünaydın kardeşim, evet BİNANCE'da gözüken 0.055$'a kadar cikmis BTC dominans %de67.5 daha da düşse altlarda canlılık ve hareketlilik devam edebilir..

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim değerli kardeşim, bir nebze olsun yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere ve diğer yardımcı olan tüm arkadaşlara..

Hikmet48 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Hocam günaydın :) ada tam da dediginiz küçük direncin oralarda 0.05436 $ hatta bugün 0.055$ dan dönmüş

1BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Tesekurler . siz olmasaniz.
Nasil davranacagimizi bilmeyip al satla hep zarar ettik.
Tekarar cok tesekurler

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostlar, @Bay82 @H2R bol kazanclar..

@Maney ETH'da değişen birşey yok hep aynı biraz sabır seviyeler güncelliğini koruyor 215$'in üstünde tutunmasi 227$ ilk hedef sonrasına adım adım bakacağız..

Milena_Jesenska için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün zaten çoğunu belirttim Whale alertta'da gözüken piyasaya TETHER sürmeleri oldu ve BTC'yi yukselttiler bunun etkisi sanırım GOLDEN CROSS'a hazırlık yapmaları olabilir öncesinde bir düşüş bile yapmaları beklenebilir günlük grafikte önümüzde ki günlerde oluşacak altın bir geçiş yani MA50 ve MA200 ortalamalarinda bir kesişim olması piyasayı ve BTC'yi üst seviyelere taşıması olacaktır ben zaten kendi adıma söylemek gerekirse rahatım portföyümde altlar var ve hold olarak bekliyorum..

Borsacim18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam ilginize alakanıza elinize sağlık teşekkür ederiz ethernum hakkında durum neyi gösteriyor bilgilendirirseniz sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Aleykum selam emegine saglik artık gelsin 10 k üstü

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

A. s ellerine sağlık dostum

1BeğenmedimŞikayet

Borsacim18 ()

Bilgili arkadaşımız grafigin ve analiz, yorum için teşekkürler önümüzdeki günlerde ne bekliyorsun yatırıma girdin mi kardeşim. Yada düşüi çıkış olarak beklentin ne

1BeğenmedimŞikayet

Milena_Jesenska ()

Emeğine sağlik..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum