Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 14:25:44
EUR 37.6173 14:25:44
USD 34.2604 14:25:44
ALTIN ONS $2653.7800 14:25:44

Grafiği gönderen: Dielife

Selamün aleyküm arkadaşlar.
Gümüş ons aylık grafiğinde gördüğünüz üzere bobinli bir bölge mevcut. Alıcıların ve satıcıların birbirleri ile sa- vaşı satıcıların baskın çıkması ile sonuçlanmıştı. Şuan fiyat o bölgeyi yani bobin bölgesini ziyaret ediyor. Bobinler genelde tekrar ziyaret edilir. Şuan olduğu gibi. Bunu aylık Altın onsta da yaşamıştık. 1703'ü gören altın ons bir anda 1451'e gerileyerek altta bıraktığı bobini ziyaret etmişti ve sonra yoluna devam etmişti. Gümüş onsta bunu yapıyor olabilir. Bobinin içinden geri dönerek yoluna devam edebilir. Ancak bobini kesme ihtimalide var. Grafiği ve aşağıdaki resimleri incelerseniz daha iyi anlayacaksınız.(alttaki resimler alıntıdır)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

İnşallah Her şey güzel olacak hocam dua ediyoruz

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren14 ()

Rabbim güç kuvvet versin dualarınız kabul olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

çok teşekkür ederim. umarım en kısa zamanda yavrunuzu kucağınıza almak nasip olur. saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Iyi olmaya calısıyoruz. Durumlar stabil

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sorun yok hocam. Taa dip şurası diyemem. 1732.20 desteği önemli. Buranin altinda görünüm negatif olur. Gram olarakta 379.50 altı kapanışlarda sıkıntı başlar. Yukarıdada 1747.70 uzeri önemli. Gramdada 385.40 uzerinde güclenir. Ytd

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

Üslubumdan dolayı özür dilerim. adaptasyon sürecinde mesaj hakkımın bittiğini düşünmüştüm ama yazdıklarım düştü. gram altını soruyorum. bu seviyenin daha da altına düşer mi yoksa yükselir mi. konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam iyisisiniz ? Durumlar iyimi

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hangisi hocam

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

çıkacak mı düşecek mi bi söyleseniz

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yok. Halka açık birisi.

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Sen şaka yapıyonda o kişi gerçekten isteyecek sanki :)
Rsi sıkıntı değil gramın uyumsuzluklarla nerelere geldiği ortada :)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Iban atıyorum. Bu ara cok lazım ^_^ şaka yapiyorum. Rsi bilindiği üzere momentum indikatörü. Onu kullanabilirsin. Fakat her uyumsuzlukta düşer demeyeceksen. Mumlar icin bana ulaş. Öğrendiğim insana yönlendireyim

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Sen latife ediyosun ama ben de işte tamda bu yüzden diyorum. senden öğreneceklerim var diye. Bu arada harmonikleri gözüme kestirdim şu sıralar. yoksa acele mi ediyorum :) bu arada grafik için teşekkürler )

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

İyi akşamlar. Hoş bulduk

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Latife yapıyorum. Sahaya iyice alış. Indikatòrlerden kurtul. Mumlara formasyon olarak degilde momentum olarak bak . Atıyorum bir düşen marubozu . Karşısinda ufak ufak yükselişler. Ayni düşme hizasına kadar fiyatın çıktığını düşün . Burada rsi uyumsuz olur. Çünkü düşüşteki momentumu yukselişteki mumlar karşılamadı. Satış grlir pesine.. Kendi kendinin indikatörü olucan. Rsi'yi Wilder bulmuş ama onu patch 'lemek senin elinde.

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

İyi akşamlar hocam hoşgeldiniz

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Oldum gitti o zaman :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Zaten ögrenci olabilirsin ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eyvallah dostum :) yok daha bi sen olamam :) ama öğrencin olurum :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Vay kardeşim. Çok iyi takip etmişsin. Vallahi kendi yorumum zannettim. İlerleme var sende. Önce bobine bir bakiyim. O kadar hızli geliştiki fiyatlar, gözden kacmış bobin mobin dikiş mikiş kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

@Carpediem37 dostum alt yorum.

Bu arada heç cevap vermiyosun :(

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Ve Aleyna Aleykûm Selam Babayiğit

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Aleykum selam bu arada hocam kusura bakmayin selaminizi almadim gibi oldu

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Hocam cikti yorumunuz cok tesekkur ederim. bobin ust kanali tam olarak neresi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Sanırım alt yorumdaki grafik yine çıkmadı :(

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

@Scarface¥ alt yorum?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum