Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 15:04:54
EUR 34.9492 15:04:54
USD 32.5055 15:04:54
ALTIN ONS $2329.3100 15:04:54

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin dolar da dönüş yapması yüksek olan yerleri çarpı işareti ile belirledim. kısaca dönüş yerine yakın durumda görünüyor

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolun hocam ons la ilgili attığınız grafi tobo gerçekleşiyor gibi. Önemli direnç yer tam neresi hocam takip edeceğimiz?

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın hocam her daim gönlünüze göre olsun İnşaAllah.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Hocam 8.44 e mi düştü 7.44 mü yazıda hata varmı

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dolarsiz_ ()

Tm hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam açıklama yapıyorum zaten bakarsınız

Dolarsiz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarsiz_ ()

Akif abi sterlinde alim için uygunmu düşüş daha surermi saygilar

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Teşekkür hocam Akif hocam selamlar , sevgiler.
Gümüşten kaçan sterline giriyor bakalım nasıl bir tablo merak içerisinde olacağız.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ney aldıysan hayırlı olsun hocam

MarvinFrances için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Vallahi ondan ona ondan ona girmekten karistirir olduk iyice :)

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Offf pardon sterlin hocam :)?

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Hocam çok özür dilerim ben platin yazacaktim gümüş ala sata gümüş demişim alışmışım platin aldım 8.37 den :)

Bakalım kısmet full girmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gümüş onsta grafiğin tarihi sol üst köşede var

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen katılıyorum hocam. Tepeden de alsan parçalı alacan baktın bozmadım benim gibi. Düşüşün son bulmasını bekliyecen. Çünkü Altan alacak destekleyecek TL hep olacak. Ondan ben rahatım. Birde sizin analizlere bakarak hata oranım minumun seviyeye indirdim çok sağolun. Allah senden de @Aytaç_fb41 hocamdan da razı olsun. Burda çok söyledim yıldıza bakarak. İnanan çok insan var yıldız önemli değil önemli olan analizlerin ve düşüncelerin sonuca doğru ulaştırması. İyi ki sizleri tanımışım yoksa bende tersde bekliyor olacaktım.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

NASip kısmet bakalım

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Pardon 8.37 den :))
Gümüşe alismisiz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

of hemde ne marj hareketlilik bekleniyor demek ki

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MarvinFrances ()

Hocam ben dibi buldum sanirim 3.37 den full girdim :)))

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Marj var dostum aldırmıyo ddd

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam hata tam dibde almak tam tepede satmak isteği her şeyi batırır sonra birilerinin arkadan bakmasına neden olur dibe yaklaşınca alıma başlamak tepeden döndüğüne emin olunca satmak en mantıklısı örneğin sterlin 7.44 e düştü o anda 7. 20 ler var dendi gelebilirdi de ama gelmedi bazı arkadaşların arkadan bakmalarına neden oldu akıllı insan dibe yaklaşınca almaya başlar parçalı olarak

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Allah razı olsun sizlerden elbette hocam herkez bişeyler söyledi usd sayfasına giriyorum curcuna var çünkü herkez kendi isteğini söylüyor. Düzgün analiz yapan burda bir siz birde @Aytaç_fb41 hocam var sayenizde iyi gidiyoruz çok şükür.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam zor soru sorma bana sen mantıklı görüyorsan işlem yap bizim bu konuda yönlendirme yapmamız doğru olmaz piyasa da kesinlik olmaz olsa net yazardım sana

Ekopast için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekopast ()

Hocam size bir soru sorabilirmiyim fiyat beyanı değil şimdi 1730 dan altın aldım dolar 6.95 iken şimdi altını dolara doları pound a parite etmek mantıklımı?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aleykümselam hocam sterlin tl de 7.80 de iken düşeceği yerleri verdik çok şükür yanılmadık. artık sterlin tl dibe yakın yerde zaten sterlin dolarında düşeceği yerler belli orada da fazla bir şey kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

Tunl ()

Aytaç bey swap anlaşması olursa durum ne olur sizce

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Slm Akif hocam yeni hafta bol şanslar getirmesi dileğimle. Hocam beklentiler dileğimizdd gerçekleşiyor çok şükür. Düzeltme yapmayacak gibi, çıkarken düzeltme iki yerde yaptı muhtemelen düşerken bu şekilde dip nokta bölgelerine gidecek gibi gözüküyor.

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam kraliçe de toparlama olacak inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

çakıldığı zaman alıcı toplar

rimedya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

rimedya ()

parite cakıldı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum