Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 20:00:29
EUR 34.7957 20:00:29
USD 32.5842 20:00:29
ALTIN ONS $2400.3250 20:00:29

Konu: ada 17.05.2020 grafik

ADA şu anda bir yükseliş trendinde güçleniyor ve akumule oluyor görüntüsü mevcut görünüyor.. 4 saatlik grafikte 0.05230$'da bir direnç sözkonusu ve alımların, boğalarin kisacasi bir üst ele sahip olduğunu da gösteriyor olsa gerek.. Son 4 gündür, düşüş trendi çizgisi yakınında pekişiyor ve günlükte MA100 desteği 0.04343$ önem arzediyor.. Günlükte yine gözüken 0.050$'da kalması üst seviyeler için hedef olacaktır.. 

Bu olumlu bir işaret, çünkü önümüzdeki birkaç gün içinde boğaların pozisyonlarını kapatmadıklarını acikcasi gösteriyor olabilir.. Alımların gelmesi fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarırsa eğer, yükseliş eğiliminin devam etmesi muhtemel görünüyor.. 0.05439$'lık küçük bir direnç sözkonusu, bunun üzerinde yukarı yönlü hareketin ivmesi devam niteliğinde olacaktir..

Yukarı yönlü takip edilecek kritik seviyeler ise 0.062$ ve ardından 0.072$'dır.. Fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve 20 günlük EMA'nın yani 0.050$ Altın a düşerse bu yükseliş görünümü geçersiz olma durumu olabilir.. Bu seviyenin altında kapanışlar 0.042797$'lık bir yeniden test bile mümkün olması beklenebilir, ve btc 'nin gidisati/durumuna ve grafikte ki ortalamalar ve seviyelere göre takip edilebilir..

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Teşekkür ederim hocam cevapladığınız için sağolun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Maney ADA ile ilgili altyoruma ve grafiğe bakabilirsin Haziran ortasına kadar ivmesini devam ettirebilir bununla ilgili grafiği yeniden yenileyecegim fırsat bulursam ADA dusunebilirsiniz hedefler şimdilik gelmiş..

1BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

Mrh codex usta rvn a da bakabilir misiniz teşekkürler şimdideden

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

eyvallah kardeşim hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İnşallah beklediğine değer ve daldan dala atlamakta çok zarar veriyor bunu en iyi sen biliyorsun artık tecrübelisin, bazı koinlerde beklemek ve özellikle sabırla bekledikten sonra kar almakta gerçekten bizim elimizde, neyse cümleten hayırlı geceler, bol kazançlar..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

inşallah ltc de çıkarda beklediğimize değer ne diyelim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben genelde ETH'dan hiç zarar etmedim zararına asla satmadım Temmuz gibi beklentim yüksek orta vade de en güvenilir 2. majör koin daha ne istiyoruz ki biz sabırsız oldukça çok kaybederiz hemde çok..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan TRX için kısa vade de çok şey beklenmemeli diye düşünüyorum, ve BTC'nin dominansi yüksek ve altlarda olmak tehlikeli her daim kısa vade de yakın takip gerekiyor.. BTC şuan herşeyi altüst etme durumu maalesef ortada..

Mesut9111 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Simyon ()

Yatırımcı sen kaç gündür içimi karartiyorsun bak terste olan insan var işlemde olan insan var yapma insanları panik polemiğine sokma bunaliyoruz

YATIRIMCI_101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

ben zaten hata yaptım eterleri erken satıp ltc ye geçmiştim hata üstüne hata yaptım

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bende de var büyük bir sabirla bekliyorum, olmazsa ETH ve BTC'ye geçiş yapabilirsin kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

YATIRIMCI_101 ()

eth ıcın ne düşünüyorsunuz..

1.200$ dolar gelebılırmı.

gün gectıkce btc ıle hareket etmemeye basladı..

1BeğenmedimŞikayet

Mesut9111 ()

Hocam merhabalar elimde yüklü miktarda trx var elimde tutmalıyım sizce satıp başka bi coin e mi yatırım yapmalıyım şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

ümit varmı dostum

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Beni de beni de :))

Talhacv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bazı şeyler zaman alması sözkonusu geçen seneden beri bu haber var sadece tarihi konulacak o zaman ivme yapması hizlanabilir..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Her kim neye inanmak istiyorsa ona inansın bana göre grafik yol göstericidir, önce ki halvinglerin öncesi ve sonrasini araştır öncesi ve sonrası durumuna bak derim ve grafikte gidisatlari hakkında yorumlarım ve grafiklerim mevcuttur bilgine..

2BeğenmedimŞikayet

Talhacv ()

Ne olur beni engeller misiinnn :)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

bir ara bir haberden bahsetmiştin ltc yle ilgili sızarsa yükselir diye sormuştum varmı öyle bir haber diye

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ALGO: Günlük görünümde MA20 seviyesi 0.2048$'in üstünde tutunması bu direnci geçmesi halinde 0.2266$'a kadar gitmesi olacaktir.. 0.2048$'in altında ki kapanislarda ise 0.183$'a kadar aşağı salınıma devam etmesi olacaktır ve 0.197$'in üstünde kalması suanlik görünümü pozitif kalmaya devam edebilir, LTC'de değişen pek birşey yok bununla ilgili grafik atmıştım bakabilirsin profilimden..

0BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Tamam la satıyorum zararımı karşılayacak mısın

0BeğenmedimŞikayet

YATIRIMCI_101 ()

Grafik le bu iş olmaz 10 yillik btc hareketinde hep böyle oldu..

Alt direnç.. 6.800$ kirarsa 4.800 de ondan sonra yukseliş gelecektir..

Tüm hareketinde dip yapmadan yükselmedi..

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

birde bu ltc iyice sabır taşına çevirdi bizi yokmu iyi bir haber kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

kardeşim algo da durum nasıl alınırmı burdan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum