Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:29:12
EUR 34.7339 07:29:12
USD 32.5072 07:29:12
ALTIN ONS $2392.1450 07:29:12

Grafiği gönderen: Dolares_kar_sever

Gümüş TL haftalık 3,60 üstünde kapanış yaptı. 3,60 üstünde kaldıkça 3,85 ilk hedefi olur. 3,85 kırılır haftalık üstünde kapanışlarda 3,95-4,25 bölgesini hedef alır. Gümüşte yeni bir sert yükseliş dönemi başlıyor. 3,60 Altın da günlük kapanış stop

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@Sercan19077 ,

İnanın ben de sizin gibi gümüşün yükselişine canlı canlı şahit oluyorum.

Buradan alınır mı derseniz, sitede de gördüğünüz üzere kimse net bir şey söyleyemiyor.

Öngörüler son birkaç işlem gününde tam tutturulamıyor.

Ama siz uzun süreli alımdan bahsediyorsunuz.

Herkesin ortak öngörüsü, uzun süreli yatırım için kimsenin zarar etmeyeceği yönünde.

Sercan19077 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Geçiçi çözüm olur ve alim firsati olur hocam

44_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Gümüş alım için uygun mu sizce ? Ben 1 sene 1.5 sene alıp yatıcam acelem yok yüklü alıcam birde

dolmakalem06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Evet haklısınız. İzleyelim bakalım

Dolares_kar_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

44_44 ()

Sonucu nasıl olur anlaşırlarsa fiyatlara yansıması hangi yönde olur?

1BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Fed sınırsız dolar basip dagitti ama şu var ki bizim mb sinda var mi? Anlasma için. Mb en fazla altin alan konumunda şuan. Haber cıktı anlaşacağız diye ama bilemiyorum durum ne olur

Ramakkala için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Swap anlaşması elinde döviz sıkıntısı olmayanlarla yapılıyor diye biliyorum. O yüzden anlaşma olmaz değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Dolara fazla baskı yapılamıyor indirmek için mb elinde olan tek sey faiz arttırımı ve swap. Geçen senin swap paraları yenildiği için suan müdahale ya sıcak para girişi ile ya da faiz arttirimi ile olur. Burda kaldıkça ons cikmaya devam ederse verilen hedef muhtemel olur sayın hocam. Izlemek lazım

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Öyle oldu evet. Tebrikler. Dolarda zaten yerinde saydı satılır. Ben onslar çıkışta iken dolar salar kanısındaydım dolar yanılttı

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

3.85 üstü 2 günlük kalıcı olmalı verilen hedef için ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Teşekkür ederim sayin melaike

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Ons tek başına yeter kardesim hedefi 19.38 flama tamamlanması için

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Çok teşekkür ederim çok naziksiniz. Allah her daim cümlemizi güldürsün ve kazananlardan eylesin. Paylaşırım inşallah

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@_ONEOL_ ,

Teşekkür ederim.

Olası hedef değişimi halinde, yeni hedef rakamınızı da paylaşmanızı temenni ederim :)

Umarım hep beraber kazananlardan oluruz.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde BİST'teki kazancınız sebebiyle yüzünüzün gülmesi hoşuma gitti ve ben de sevindim ve dahi o an için ben de reelde gülümsedim :)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Yazmıştım 3,50-3,55 aralığı alım fırsatı verebilir

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@_ONEOL_ ,

Biz de o rakamdan nasiplensek mi?

:)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Kesinlikle :))

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@_ONEOL_ ,

Düşüşte alım hedef rakamınız belli o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Ben ons bazlı 16,67 yi geçmedikçe dikkatli olunmalı diyorum. Gümüş tl grafiği iyi ayaklı emtialarda yanıltma ihtimali yüksektir. Malum bu hafta hareketli olcaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Eyvallah kardeşim yeterki millet kazansın. Kimse zarar etmesin.

Akademika için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akademika ()

Yorum için teşekkürler... begeniyi hak ediyor emek vermissin..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum