Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:37:48
EUR 34.7748 21:37:48
USD 32.4684 21:37:48
ALTIN ONS $2337.9850 21:37:48

Konu: 16.05.2020 BTC 4 saatlik grafik ve genel görünüm

Merhaba değerli dostlar..
Herkese hayırlı aksamlar..

BTC 7-8 Mayis'ta 10.074 ve 10.027$ gibi 2 tepe seviyelerini gördükten sonra 8.109$ seviyesine kadar halvinginde kar satislariyla birlikte bir düzeltme yapmıştı.. Perşembe günü de 9945.34$'a kadar çıkmış olduğunu ve bugün grafikte de görülen 9.112$'a kadar bir düşüş gerçekleştiği de görülüyor.. btc 'nin kısa vade de 9.800$ üzerinde kalması halinde 10.000$‘ı ve daha üst seviyelere test etmesi olacaktır..

BTC'nin sert yükselişinin yanı sıra, parabolik hareketin daha ? iyi ve yavaşlaması daha iyi olması anlamına gelebilir mi gelebilir, BTC'nin parabolik hareketlerinin nasıl sonuçlandığını sert düzeltme yaptığını bilmemiz ve aklımızın bir köşesine yazmamız gerekir.. 4 saatlik görünümde gözüken %de38.2 FiB düzeltme seviyesini şimdilik koruduğu görülüyor.. Bu seviyenin üstünde ise 0.50 FİB seviyesi hala güncelliğini ve desteğini de koruyor o seviye de (9.102$'dir)..

Bununla birlikte, bugün kü düşüşte BTC 9.112$ seviyesine kadar düşmüş, ancak mumların gövdeleri hala 9.200$ desteğini koruyor görünüyor ve 9.300$ korunması ve burada tutunduğu sürece boğalar kısa vadede üst seviyelere gidip gelmesi olacaktir.. Dün de belirttiğim gibi 9.200$ destek SMA100 destek görevi görecektir.. 4 saatlik grafikte yine gözüken ve 9.630$ civarında kısa vadeli trend çizgisi yatmaktadır bunu FİB'de gözüken kısacası 9.653$ seviyesi görülüyor ve kısacası direnctir..

Buradan yukarı yönlü doğru bir kopma durumunda ise, sonraki direnç seviyesi grafikte de gözüken 9.812$ ve ardından Perşembe gününün en yüksek seviyesi 9942.34$ ve 10.000$ seviyesi hedefte olur.. Aşağıda simdi, ilk destek 9.300$, ardından 9100$ ve pivot seviye 9.000$‘dır, bu da en düşük fiyat seviyesidir.. 

Daha da aşağı, eski direnç 8.850$-8950$'lık desteğin yanı sıra buna günlük grafikte yükselen trend çizgisi de dahildir.. Daha aşağıda 8.650$ ve 8.400$ seviyeleri de destek görevi görecektir.. Grafikte ki FİB ve seviyeler takip edilebilir..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

2 gün önce size EOS'la ilgili seviyeleri belirtmiştim ve şuan full girmenizi tavsiye etmem özellikle BTC dominans yüksekken parçalı ve kademeli her zaman tercih sebebiniz olsun..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Amin inşallah üstadım Allah yardımcın olsun. Böyle günlerde de yormak istemiyorum seni hakkını helal et. EOS da bu ara alım çok. Full önerir misin. Akıbeti ne olur sence

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol değerli kardeşim iyi olmaya çalışıyorum en azından sağlığımız yerinde ne kadar sukretsek azdır.. Beklemeye devam ediyoruz şuan tansiyonunu dengelemeye çalışıyorlar ki sonrasında tetkik yapacaklar, Rabbim hickimseyi sevdiklerinden ayırmasın diyelim..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım nasılsın iyisin inşallah. Babamız nasıl oldu. Ellerinden öperim tez zamanda inşallah sağlığına kavuşur. Allah onu size bağışlasın

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Günseli, güzel dilek ve duaların için tşk ederim, Rabbim bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine tüm hastalarimiza Şafii isminin tecellisiyle şifalar vermesi dileğiyle inşAllah..

Milena_Jesenska için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Milena_Jesenska ()

Dostum merhaba, siteye uzun zamandir girmiyordum yeni gördüm. Babanız için acil şifalar diliyorum. Umarim bir an önce sağlığına kavuşur.

1BeğenmedimŞikayet

mbehiccc ()

Abi senin yorumlarina cok deger veriyorum babanada rabbim insallah su guzel ayda sifasini verecektir insallah.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok sağolun, Allah sizlerden razı olsun kardeşim, Rabbim bugünlerin yüzü suyu hürmetine dualarin kabul olması dileğiyle..

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan destekler mevcut ve grafikte de belirttim 9.000$ 9.100$ önemli seviyeler yarın haftalık kapanışta var o da önemli şuan herşey olumlu aslinda BTC dominans düşerse altlarda hareketlilik daha olasılık olması beklenebilir.. Asıl yükseliş ise 10.200$'in üstünde tutunması durumunda 10.500$'in kırılması halinde başlayacaktır bununla ilgili müsait olduğum an grafik ve yorum atarım, bol kazançlar..

Baba46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Dualarıma sizleri de katıyorum hocam. Babanıza tez zamanda sifalar versin Yaradanım

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol kardeşim Allah razı olsun böyle söylemen, düşünmen bile yeterli şuan tansiyonu çok yüksek olduğu için uyutuluyor herhangi bir tetkik yapılamıyor yaşı da var zaten haftaici hergun bilgi veriyorlar şuan bekliyoruz bakalım, yine de aklıma takılan birşey olursa sorarim..

golden7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Kardeş geçmiş olsun. Şimdi anladığım kadarıyla uçuş olacak dimi yoksa biraz salıp öylemi çıkacak senin görüşünle

1BeğenmedimŞikayet

golden7 ()

Codex kardeşim ben sağlıkçıyım olurda soracagın bişey olursa babanla ilğili sor bana kardeşim istersen nomu veririm arasın Allah acil şifalar versin babana

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim değerli kardeşim, dualarımız tüm şifa bekleyen hastalarımıza gelsin şu mübarek günlerde dualarımızın kabul olması temennisiyle..

Simyon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Simyon ()

@CoDeX© hocam çok geçmiş olsun rabbim şafi ismiyle şifa versin. dilerim tez zamanda sağlığına kavuşur babaniz

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

teşekkürler dostum

1BeğenmedimŞikayet

Mini_balina ()

Hocam salı günü Golden Cross oluşuyormuş btc de. Yorumunuz nedir?

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hoşbulduk dostum sağol, Tercihen, yükselişin devam etmesi için BTC'nin destek olarak günlükte pivot bölge 9.000 ve 4 saatlikte grafikte Bollinger altbandı 9.100$ seviyesini tutması gerekir.. Bu destekler devam ettiği takdirde BTC üstdirencleri birkaç kez daha test edebilir.. Ama unutulmamalıdır ki bir seviye ne kadar sıklıkla test edilirse zayıflar.. BTC grafik ve önemli seviyeleri belirttim inceleyebilirsin..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Hamdolsun teşekkürler hocam sagolun . Hayırlı haberlerinizi bekliyorum Allah şifa versin tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostlar, bekliyoruz açıkçası şuan elimizden birşey gelmiyor..

@yca1 Aleykümselam kardeşim, iyi olmaya çalışıyoruz iste bugünlerimize hamdolsun sende iyisin umarım? ..

Onur13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onur13 ()

Allah yardımcınız olsun. Tez zamanda iyi haberlerini alırsınız inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum hoşgeldin ethereum dan çıktım şimdi btc aldım 63000 ne olur

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bekliyoruz kardeşim çok sağolun Allah razı olsun..

Mehmetbjk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hala aynı stabil durumda beklemedeyiz sayın abim, çok tşkler, hayırlı iftarlar herkese..

Bay82 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetbjk ()

umarım babanızda olumlu gelişme vardır.

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Tekler dostum emegıne sağlık
(Nasıl oldu baban varmı gelişme iyidir İnş)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum