Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 00:58:52
EUR 34.7370 00:58:52
USD 32.2704 00:58:52
ALTIN ONS $2314.0850 00:58:52

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

mmkaya ()

Bülent kardeşim çalışman için teşekkürlerimi sunuyorum sağol varol

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Dayicim kafa buluyor bizle :) alttan veriyoruz yukaridan aliyoruz bu aralar :) ekrani kapatip gitsek miki

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_Egemen ()

Eyvallah Abi

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

gelebilir elbette

baskan72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hocam grafiğe bakın, düşen bir çizgi var, zaman geçtikçe rakam değişecek, şu an için 9450 civarında

Mehmet_Egemen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

abi bende iki ihtimal düşünüyorum nasıl o gap kesinlikle dolacaksa ana düzeltmede gelecek, bu düzeltme 16 bindenmi gelir yoksa 11800 lerdenmi merak ettiğim konu bu velevki 11800 den geldi isterim gelsin isterim btc nin geleceği için daha iyi olur diye düşünüyorum yoksa hep tedirgin götürecekler bizi 18-20k yada gitse btc iyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

baskan72 ()

9200bulursa full girmeyi dusunuyorum bulurmu 9200 tekrar sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_Egemen ()

Bülent Hocam 9382 üzerinde kalırsa mı yukarı hareket olur diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

siz bilirsiniz, az önce grafik attım bakın, ben şimdilik nakitte bekliyorum, alım yaparsam yazarım buraya

Renklihayat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Renklihayat ()

Üstad buradan alım yapmalımıyım sence yoksa bekleyelimmi

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

*halving günlerinde büyük düzeltmeyi bekledik,8200 e kadar düştüğünde ama gelmedi, gelseydi en az 7690 görmesi lazımdı, ben o yüzden %50,7700 den alım emir girmiştim.

6200 daha düşük majör seviye büyük düzeltme olursa, oraya kadar sarkacağını sanmıyorum.

şu ana kadar küçük düzeltmeler yaptı, bugün.

gap ne zaman kapanır bilemeyiz kimse bilemez ama mutlaka kapanacak yani 11k lar görülecek, haftasonu durgun geçebilir, önümüzdeki hafta durumlara bakar yeni değerlendirmeler yaparız.

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

en az evet, zaten saat 03.00 a kadar kırarsa gün kapanışı da yapmış olacak, çok sağlamcılar 2 gün kapanışını bekler:)

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Dayı alım yaptığında tekrar yazarsan sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Dayı kolay gelsin grafiyi geçmeye niyetlendi galiba

2BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Abi merhaba bu meşhur ana düzeltme için sen ne düşünüyorsun 6800-7500 hatta 6200 iğnelebilir diye birçok analizcinin hem fikir olduğu düzeltme sana göre 11780 gapını doldurmadan öncemi gelir doldurduktan sonramı gelir yada yoluna devammı eder btc bu konudaki görüşünü merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Saat 3 gun kapanisinda su anki (9400) seviyelerinde kapatirsa tekrar alim yapacakmisiniz dayicim

0BeğenmedimŞikayet

Laderis ()

9250 bekliyorum ben de hocam o gelmezse full tl kalıcam

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Gece saat 03 de nu dirençin üstünde kapatirsa alim yapılır mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum