Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 08:53:08
EUR 34.7149 08:53:08
USD 32.3851 08:53:08
ALTIN ONS $2315.2700 08:53:08

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar işin sırrı işte bu grafikte geçen attım dikkat ettiniz mi bilmiyorum bu grafiğe iyi bakın o zaman korkmayacaksınız

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Bu grafiği önemle paylaşıyorsunuz hocam da inanın bir kaç kere baktım ve anlayamadım.
Sterlinin düşüş destek noktalarını hat hat verdiğiniz grafik çok açıklayıcı idi.
Bu grafiği biraz daha açar mısınız lütfen?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Smsm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Smsm ()

Teşekkür ederim hocam. Malatyaya selamlar.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam doları takip etmek lazım sterlin tl ölçü değil bizim için sterlin parite kaynaklı düştü parite toparlarsa 8.70 ler gelir

0BeğenmedimŞikayet

Smsm ()

8.58 favorimdi 40 kuruştan sonra düzeltme yapar diye. 8.58 kirilinca umidimi yitirmeye başladım. Bir yildir ilk defa terste kaldım.

0BeğenmedimŞikayet

Smsm ()

O zaman satmayalım şuan için. Ben onu anlıyorum.
Düzeltmeyi bekleyelim.
Ama dip neresi bilmiyoruz.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o tepki yükselişini hepimiz bekliyoruz gelmesi lazım kamada sıkışma var

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Sabır sadece biraz sabır u dönüşü yapacak. tl varsa parça alım yaparsan ortalama düşer çıkışın ve karın daha güzel olur.

0BeğenmedimŞikayet

Smsm ()

Akif kardeş gbp de 8.77 den tersteyim.
Yorumun nedir acaba?
Satıp alttan mı alınmalı yoksa yükseliş olur mu?
Parite çok düştü. Bugün 8.70lere atak bekliyordum olmadı.

1BeğenmedimŞikayet

Asrınasal ()

Akif bey grafikten pek anlamayan ben ve ben gibileri için yorumlayabilirmisiniz bu grafiği

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum