Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 06:16:53
EUR 34.7306 06:16:53
USD 32.2290 06:16:53
ALTIN ONS $2357.3250 06:16:53

Konu: 13.5.2020 dolar grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafiği anlatmak gerekirse; 6.94 çok önemli bir rakam. o civardan kırılma olmazsa çok hafif bir miktar yukarı çıkabilir şeklinde tahminim.. özellikle salı günü bizim piyasalar kapalıyken, ne olacağını bilemesek de bir şeyler olabilir şeklinde tahminim :) gerçekleşir mi gerçekleşmez mi bilinmez..

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

selam. doğrudur. gbp yatırımım yok sadece geçen akşam bri arkadaş için bakmıştım.
onun da tersi kötü oluyor, euro gibi..

mahmut_nedim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

korkaklık değil, kurun durumuyla ilgili. ki iyi yapıyorsun.
nerede iyi düştü beni kurtarır artık dersen oradan girersin acelesi olan bir şey değil sonuçta. ama günlük vadeliden faydalanabilirsin belki. hiç olmazsa oradan biraz gelir.. repo olarak bak istersen 4 gün 4 gündür..

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahmut_nedim ()

@sadEce selamlar biraz önce sterlin sayfasına uğradım.
Üyeler gerçek anlamda biri birilerine yardımcı oluyorlar.

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ben alamam korkagim biliyosun

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

aa farkında değildim. "görevli"lerle tartışmamak için engellemek bazen daha iyi oluyor.
onu deneyebilirsiniz.

@Volkanata son parçayı da böldüm :) sırf ptesi salı teorim tutarsa, üzülmeyeyim diye denemek için aldım. kur düşebilir. o nedenle alım çok risklidir. özendirmesin :)

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Dün cevap verip teşekkür edemedim. Tatile gönderdi admin beni :(
Teşekkürler cevap için. Gözüm sizde.
Sizin yorumlardan son bir teyit almadan işlem yapmama kararındayım ve elbette Hurşit bey'in .
bol kazançlı bir gün olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

evet hocam.94 e deger donerse dediniz ya bekledim dönemedi almadim. ben hocami dinlerim. ah keske biraz daha cok dinleseydimm

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

iyi ki almamışsın bak .)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

neetcez simdik. bakalim dinecekmi

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

vee grafiğimde ki 94 geldi. karar anı :))

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

:- ))bu da güzel bir öngörü var mı elbette ytd de bulunmuyorsunuz. herkea kendi fikrini söylemekte özgür. saygilar

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sanayii üretimi martta yıllık % 2 azalmış
perakende satışlar mart ayında aylık % 8.1 azalmış ki yine iyi rakam sayılır.

kredi kartı ekstreme baktım ocak ayına göre 4/5 azalmış...

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

"olabilir şeklinde tahminim :) gerçekleşir mi gerçekleşmez mi bilinmez.. "

" Yasal Uyarı: Altin. in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz. "

gerek grafiğimde, gerek yorumlarımın en üstünde kırmızı ile işaretli yasal uyarı yazısı var.. birine al yada sat demişliğim yada cek caklı cümelelerim de yok. neyin ytdsi anlamadım?

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Teşekkür ederim hocam dilerim herşey yolunda ytd lerinizi :- ) pek görmüyorum. garip endişe verici bir süreç oldu anlamadım usd 20kurusluk bir terste kaldım buradan bozayim biraz daha dusuk seviyeden alırım diyorum.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

selam Necmi. hiç bilgim yok. bu haftadan beklentim yok ama haftaya kurla ilgili beklentim çok :))

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

@selam hocam swapla ilgili bir gelişme var mı acaba bilgin var mı yoksa sırf söylenti mi

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

günaydınn.
@Maya__ üst sınırı sormuşsun; dibin kaç olacağı önemli bir parametredir. ona göre değişir. dün grafiğimde ki rakam yani 94 olursa 10 civarı olabilir..

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

gunaydin sayin hocam

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@ufuk76 dlr tahminimi sormuşsun; konuyu tıkladığın yerde mesajlarda var detaylı tahminim..

günaydın herkese ...

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Düzeltmenin alt kısmı belli ( 6,46 ) ama üst sınır neresi olur belli değil gibi anladım ben.
Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

uzun vade için mayıs ayının mumu tamamlandıktan sonra daha net söylenebilir. zira mayıs ayı da yeşil olsaydı 8 yeşil mum üstüste olacaktı ki 2012 sonrasına baktığımda hiç yok böyle bir durum. kısadaysa biraz gerileyip tekrar yukarı denemesi test edebileceğini tahmin ediyorum. zaten deneme başarısız olursa büyük düzeltme gelebilir malum kasım 2019 dan beri düzgün düzeltme yapmadı. ki onun da en alt noktası 6.46 civarı ama bu hemen 0.50 düşmek şeklinde değil, dalgalar halinde ine çıka. nasıl 7.20 sonrası 5.13 e gitmişti, onun 5.13ü, bunun 6.46 sı şeklinde. ama dediğim gibi daha önce bir yukarı test yapabileceğini düşünüyorum.. tabii ki bu tahminlerim gerçekleşir mi muamma. ama ben yatırımımı bu şekilde planladım.

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmet46k ()

7.20leri görmüş dolar şimdi 6.98deyken almak doğru değil mi yani grafiğe göre ? 6.47 sevileri ile 6.97 arası grafiğe göre . Ama grafikte tepe noktası değil de bugünkü değer alınmış , bence bu önemli ayrıntı

Kırgın_çiçek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Allah razı olsun senden rabbim gönlünde olmasını istediğin ne varsa hayırlısı ile nasip etsin inş şu grafik te 94 kirilisa 47 ye mi gider demek kırılmazsa yukarı doğru mu anladım :)

0BeğenmedimŞikayet

Kırgın_çiçek ()

Ah grafikten anlasam 7.15 ten gelir mi oralara tepki

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Denizli07 grafiğim ve yorumum ekte. çalışırsa belki faydalı olabilir. ben de son alım yapacağım. bir iki gün daha bekleyebilirim. olursa olur, olmazsa kademe alımım var nasılsa 7.01den . olmazsa sen de parça düşünebilirsin..

@Volkanata yok ben değil @Çeyrek__KoKo için yazmıştım. evet bir kişinin duası bile büyük güzellik..

@Kırgın_çiçek estağfurlah akıl vermek ne demek. grafik ve tahminim ekte. umarım en doğru kararı verirsiniz.. çok mu yukarıdan almıştınız?

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Melita 13 e ilave yapsam mı demişsin; grafik ve yorumum ekte..
@Amasyaltin grafik ve yorumum ekte. bir miktar daha düşüş olduktan sonra bir miktar yukarı hareket tahminim var ama gerçekleşir mi bilinmez. umarım zararsız çıkış yaparsınız..
@NECİM Allah senden de razı olsun. hayırlısı inşallah..
@vox teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Dolar tahminlerinizi önemsiyorum.
Biraz daha uzun hedefte neler olabilir gibi ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum