Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:04:17
EUR 34.7748 04:04:17
USD 32.4684 04:04:17
ALTIN ONS $2337.9850 04:04:17

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd Grafikler 3

EMA lar

1H
EMA9 Tüm EMA ları aşağı yönde kesmiş durumda. EMA21 EMA9 hariç tüm EMA ları aşağı yönde kesmiş durumda. Yön aşağı. Son 3 -4 mum yatay açması EMA9 un aşağı iniş hızını biraz sendeletti uç kısmın eğimi bir parça yataya doğru evrilme belirtileri göstermeye başladı. Ama hala yön aşağı durumdadır.

4H
EMA9 EMA21 ve EMA50 yi aşağı yönlü kesmiş durumda. EMA21 EMA50 yi kesmek uzere. Yön aşağı durumdadır.

YTD
Bol şans dilerim.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Ben teşekkür ederim. Bol şans dilerim.

sendemi_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haso61 ()

Evet çok doğru az önce iki yıldızlı arkadaşı bu egosu yüzünden engelledim

Volkan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan_06 ()

Sağol var ol kardeşim , teşekkür ederim.

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Helal olsun ustadim benim sizden hiç bir farkim yok ne zaman bi sorun olursa her zaman yardimci olmaya çalışırım elimden geldiği kadar.

0BeğenmedimŞikayet

sendemi_0 ()

Teşekkür ederim bilgileriniz için

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Volkan_06 ()

Eyvallah kardeşim senide yoruyoruz hakkını helal et , insanlara bişeyler sormaya fikir almaya çekinir olduk , kalibresi düşük egolu insanların arkadaşlara verdiği cevapları okudukça kırılıyorum , naçizane bilgilerini insanlarla alçak gönüllülükle paylaşan üstadlarımızı tenzih ederim , grafikleri ve yorumlarıyla vakit ayırıp bizleri aydınlatan tüm dostlara teşekkür ederim saygılar sunarım..

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

8.50 yi test edicek mi onu takip ediyorum ustadim. gr ve sterlin takibimde dolar için zaman var gibi düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Volkan_06 ()

Hurşit kardeş sterlin için giriş rakamı nereleri düşünebiliriz , sermayeyi tek bi emtiyaya yatırmak istemiyorum parçalı alımlarla ( gram & usd & GBP ) almak istiyorum , hayırlı sahurlar

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Bu 6,99-7 bandını nasıl 4-5 defada zor kırıp yukarı çıktıysa inişi de öyle çileli olacak gibi gibi.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Valla doğrulup koltuğa yaslandım belimden kutur kutür sesler geldi. Sırt ustu uzanayım biraz.
İstanbul a gelirsen ben de sana kahve ısmarlarım. Ramazan sonrası !

Kendine iyi bak.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Eline saglik ustadim.
Kahveler benden

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Haahaha Gaza geldim diyelim. :) Hazır evde iken vakit geçsin. Sonra bu kadar zaman ayıramam zaten. Bu arada yoruldum. Mola vereceğim.

Teşekkürler iyi akşamlar dilerim.

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Aynen sizlere katılıyorum. Hatta temas gerçekleşti ancak kesişme tam sonuçlanmadı.
Bol şans dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Çok teşekkür ederim. Faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.
Bol şans dilerim.

Svg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba.
Valla indikatörler neyi gösteriyor ise onları yorumlamaya anlatmaya çalışıyorum. Şu an indikatörler duşuş ağırlıklı sinyaller üretiyor. Ancak bir muddet sonra bu mudehalelerin de duşuş etkileri sonlandırarak tekrar yükselişe geçeceğini duşunuyorum. Maalesef ülkemizin ekonomik anlamda yaşadığı zorluklar varken bir de üzerine Korona belası geldi ve kaynaklarımızı tüketmemize sebep oluyor. Bu nedenle bir müddet sonra dövizin tekrar yükseleceğini duşunuyorum.

YTD
Bol şans dilerim

sendemi_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba. Teşekkürler.
Yukarı gösteriyordu diye hatırlıyorum. Bende mudehale beklentisi vardı. Yorumarımda da yazdım zaten olursa benim için supriz olmaz demiştim. Ben 7.20 veya biraz daha altından TL ye döndum. Risk almak istemedim. illa tam tepeyi 7.27 leri yakalamak çok zor. Buralara gelmeden mudehale olur diye pir parça erkenden dondum.

YTD
Bol şans dilerim.

MuratCapan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sendemi_0 ()

sanki kısa devre yapmış gibi bir hali var ama ampul ler patlak gibi... :))

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MuratCapan ()

7.24 olacaktı

MuratCapan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MuratCapan ()

Emeğinize sağlık, ir tek merak ettiğim 6.24 lere çıkmadan 6.95 lerdeyken yön ne gösteriyordu..

1BeğenmedimŞikayet

sendemi_0 ()

Teşekkür ederiz de ustam hiç yeşil ışık yokmu hep kırmızı bekliyoruz..

1BeğenmedimŞikayet

Svg07 ()

Harcadığınız zamana gösterdiğiniz emeğe teşekkür ederiz

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Ema21 ema50 yi de keser se bu iş biter iniş hızlanır gibi ustadim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum