Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0828 12:31:11
EUR 34.9698 12:31:11
USD 32.2743 12:31:11
ALTIN ONS $2372.1500 12:31:11

Konu: Gram Haftalık Bakış <@kıncı>

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

haftalık

günlük

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Sıfırdan ziyade -025 diye duydum

İso19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İso19 ()

Banka hep sıfır para veriyor

Mehmet1923 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Koronavirüs hasarını en aza indirmek icin muhtemelen para basıcaktır, bu uzun dönemde doların sert yükselişini bir nebzede olsun bastırır bence fakat para basmak demek kısmen parayıda değersizleştirmek demektir buda onsun atesinide düşürür

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Eyvallah dostum

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Tsk ederim

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Üç ülke söz konusu Japonya Çin ve katar kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

He tamam Amerika' 3 trilyon dolar ek paketi nasıl etkiler yeni bi paket daha açıklıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Anlaştı demedim duydum sadece, anlaşma yok henüz

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Çin'le anlaşmışmı Türkiye haberi nerden aldınız

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Swap ne zaman kiminle? çindi galiba?

sigortaci70 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sigortaci70 ()

Buralarda destek arıyor swap anlaşması olursa aşağıya. Swap olmazsa muhtemelen tekrar önceki seviyeyi test eder

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

beklemeye devam

Kbnl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Ama bende bi düzeltme bekliyorum sadece destek direnç lerde parca alıp satiyom

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

Benimde beklentim o yönde bakalım nolcak full tlde bekliyorum şu an

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

küçük yatırımcıdan bahsetmiyorum..

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

düzeltme bi başlasa nerelere gelebileceginide söyleriz ama satamadılar ağalar malları heralde 1 aydır tutuyorlar buralarda hayat normalleştikde herşeyin fiyatıda normalleşmeye başlıyacak şuanki fiyatlama kalıcı bir fiyat olamaz..

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

200-250 den alan al satci 330-340 da inmiştir. Kalan %15 vardır yoktur

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

Yalnız bu mükemmel bi tespit çok teşekkür ederim çok tatmin edici bir yorumdu benimde normalde beklentim düşüş yönündeydi çünkü 330 ile 390 arasını bir anda tırmandı o arada boşluklar var doldurması lazım o yüzden düzeltme kaçınılmaz zaten ama ne kadar çekilir orası belirsiz

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

büyük yatırımcının mesela 200 ile 250 lira arasında almış oldugu altını 380 - 400 lira arasından satış yapıyor fiyatıda arada yukarı ataklar yaptırtıyor ki uçuyor kaçıyorcular daha kolay mal alsın diye bu benim tecrübem ile edinmiş oldugum kendi fikrimdir belkide yanılıyorum ama grafikdeki kanalın üstüne atmadıgı sürece benim yanılmadıgım yakında ortaya çıkar. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

Mal dağıtıyor derken sizide yoruyorum hocam kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Cümlemizden razı olsunn

LEYSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben tam 3 haftadır buraların yükseliş için doygunluga ulaştıgı fiyatın yoruldugu ve biraz dinlenmek için alt desdeklere inecegini düşünüyorum ve bunun ile ilgili paylaşımlar yapıyorum ama ısrar ile düşmüyor şimdilik ama yükselmiyorda çünki bence mal dagıtılıyor.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Emeginize sağlık Allah sizden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

Beklentiniz hangi yönde kesinlikle yatırım amaçlı sormuyorum sadece grafik yorumcularının görüşlerini merak ettiğimden

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

Daralan üçgen :))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hangi üçgen?

___deniz___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

Üçgen ne zaman kırılacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum