Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:23:36
EUR 34.9839 14:23:36
USD 32.2051 14:23:36
ALTIN ONS $2414.8350 14:23:36

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gram gumus olasi hedefler

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Herseyin hayirlisi ancak sizin islemlerde bir yanlis var dip ariyosunuz hep ayrica herzaman dusunce alinacak diye dusunmemelisiniz onemli kirilimlardada alim yapilabilirdi bugune kadar 3.28-3.33-3.35-3.47 gibi dediginiz gibi nasip hayirli bol kazanclar dilerim

$Amisos55$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Valla hocam 3.23 24 beklerken 28 den kacirdik kendilerini. biz bekledikce o cikti bakalim nerden doner. nasibimizde varsa gelir hayirlisi

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim hayirli bol kazanclar dilerim

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Oyle haklisin insanoglu bu cabuk unutur herseyin hayirlisi

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Allah razı teşekürler abi
Saygilar
Emeginize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Buna sevindim ustadim boylelikle herkes kazanmis hatta herkezi kazanmis oluruz Allah kabul etsin mutlu oldum senin adina

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Ve bu salgın da bütün dünya ya ders oldu insanlar biraz sirkelensin

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Estafullah hocam her yaş önemli benden kucuklerden de ogreneceklerimiz var büyük abilerimizden de
Haa o söylediğini yapıyorum zaten bu iste kazançlı çıkmasam bile yapmasam bile yaparım allah bana veriyor Bnde paylaşıyorum çok şükür
Benim gönlüm zengin saygı değer abim
Ve burda şimdi neler yaptığımı söylemek uygunsuz olur
Yine de böyle söylemlerin harika güzel yapmayan insanlarin da sende vesile olmuş olursun

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İyi niyetli olana calisana sabredene Allah verir ustadim hic suphem yok nasibinde varsa ummadik yerden kazanirsin nasibinde yoksa panik yaparsin donar kalirsin o kari cebine alamazsin dedigin gibi inanc onemli bunu soylemek bana dusmez belki ustadim yanlis anlama karini arttrimak bereketini cogaltmak istiyorsan kazancindan bir oran ver kendine ve bu orani yardima muhtac insanlarla paylas Allah paylasana daha cok verir diye dusunuyorum aman ustadim yanlis anlama beni

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hocam bazen iman gücü ile yapıyorum işi:)))ha hislerimle sizin gibi değerli hocaların grafikleri ne bakıp giriş noktamı belirliyorum al sat yapan biri olan sukur
Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) orasi artik senin nasibine kaliyor kimin nasibi daha kuvvetliyse o yone gidecek :)

$Amisos55$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

3.26 asagida nasilda guzel duruo oyle keske gelsede alsak :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabiki sor ustafim yeterki ogrenmek iste bak bddk ka balikcilari cekiyor balik tutmak sana kalacak sen en basitinden basla bubise temelini at sonra grafiklerde calisa calisa ogreneceksin her ogrendigij bilgibicin eski hareketlerdeki durumlari inceleyerek ogreneceksin en basitinden basla karantinada en guzel zaman gecirme kendini gelistirmektir yapabilirsin zor degil yetetki iste

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bu grafikte dikkat edilmesi gereken mavi ve kirmizi cizgiler hangisinin ustunde kaliyosak bir ust cizgi hedef haline gelir yada hangisinin altinda kaliyosak bir alttaki cizgiyi hedef yapar o sekilde bakmak daha dogru capraz cizgiler fan cizgileri ustte kalanlar direnc altta kalanlar destek konumundadir

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Üstadım burada pembe çizgilerin olduğu Kanal aşağı kırılmazsa hedef 16.00 değilmi. Bilmediğim için soruyorum öğrenmek için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum