Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:41:30
EUR 34.7748 07:41:30
USD 32.4684 07:41:30
ALTIN ONS $2337.9850 07:41:30

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Usd/Try'de 4 saatlik mumlar ters bayrak mı yapacak yok sa Tobo mu?
Işte asıl mesele burada.
Grafikte daha evvel tıpa tıp aynı hareket silsilesi oluşmuş ; ) Sarı alan ile belirttim.
Aslında formasyonu okumak çok basit.Ters bayrakta bayrak direği kadar düşeriz (6,94)Tobo da ise önce bel, Sonra da sağ omuz seviyesine kadar çıkarız (7,27)
Şuan belirsizlik çözümlenene kadar dikkatli olalım arkadaşlar.Muhakkak alacağım diyen küçük ve parçalı miktar alımlarından öteye gitmesin.Mevcut pozisyonunu koruyanlar 7,0660 Altın a sarkma olursa stoploss koyabilir.
Alım düşününlerin 7.1260/7,13 bölgesi üzerinde 4H kalmadan alım yapmalarıni önermiyorum.
Emeğe saygı :)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

SNC ()

Emeğine sağlık @ Black _eaglE

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Biliyorum ytd lakin sizce TL olanlar ne yapmalı

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Kötü gelirse Ons yükselir, iyi gelirse dolar yükselir dostum.
Ons'u merak ediyorsan şayet verilerin iyi gelmesiyle tabiki ons'ta gerileme olur ama 1700 altı biraz zor gibi. Hadi olsun olsun 1695 son olabilir.
Zaten bu tür veriler piyasaların trendlerini etkilemez. Sadece bir süre geçici etki eder ve etki geçtikten sonra herkes yoluna devam eder :)

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

Nereye gidiyorsunuz gram almaya:)

Emeloskay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sukrupolat ()

Emeginize saglik. Gram icin bir grafik detay yorum varmi. Eski mesajlara baktim yapmamissiniz sanirim.

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

O zaman sen alma :)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam veriler kötü gelirse ons 1700 altına salarmı.

1BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

1gr alın düşünce toptan alırsınız

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

Almaya gidiyorum ben alırım kesin düşer

Faaty için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Fikrinize saygım var tabi ki..
Fakat sabah ve az evvel ki yorumlarımda da belirttiğim üzere grafiklerde üstü ve altı gölgeli, gövdesi dar mumlar oluşuyor. Bunlar zaten piyasadaki belirsizliği temsil eder. Yani şu ortamda ne yükselir ne de düşer diyebiliriz. Sadece saatlik göstergeler, rsi, macd, bb vb gibi benzeri indikatörler ve grafik hareketlerinden tahmin yürütebiliriz.
Ve günün sonunda fiyatlama aniden bir yöne kırılım yapar ve formasyonu tamamlamaya gider.
Saygılar.

tmothy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musataf ()

Hangi ildesiniz

0BeğenmedimŞikayet

Faaty ()

Beklemen hata

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

Mrb yüklü gram almaya gidecem kuyumcuya alıp almamakta kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Çok faydalı oluyor öngörüleriniz kararımızda faydalı ve isabetli olduğunu sonradan daha iyi anlıyoruz efenim. sagolun.

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Rabbim hayırlı kazançlar nasip eylesin hocam, hem alım hem satım tarafında bekliyorum, hepimizin kazancı bereketli olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Saygılar sizin gibi değerli yorumları olan ustaları nadir buluyoruz sağolun varolun.385 altı düşüş yok sakin olun demiştiniz peki ben 403 lerin üstüne mi gidecek yoksa ordan sonra aşağıya mı salacak onu merak ettim. Aşağı salmada ne kadar düşer . burdan girsem mi yoksa bekleşen mi bilemedim. Emeginize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Mevlüt08 ()

Bilği için teşekkürler işte bunları görmeliyiz. Burda tahmine gerek yok bence böyle bildiler vermek haberdar etmek çok önemli insanlar hazır bekleyebilir çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mhmmd16 ()

Sizce etkisi ne olur tahmini

0BeğenmedimŞikayet

tmothy ()

doların çıkma şansı yok bence cünkü gelen önceki verilerden daha yukarı yapacağı aşikar ons yukarı dolar aşagı bu bnenim tahminim tabi

11BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Eksik olmayın saolun.
Bugün bir se TSİ 15:30'da çok önemli abd verileri var. Ons ya da dolara doğrudan ve direkt önemli etki edecek verilerdir.
Tdi, işsizlik ve saatlik kazançlar.
Verilerin durumuna göre Ya Ons ya da dolar ciddi yükselebilir ya da düşebilir. Dxy nin durumuna göre, bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde etkisi daha fazla olabilir.
Öncesinde de bir piyasa satın alması, fiyatlaması olmuştur muhakkak. Bu durumda da etkinin hızı zaten öncesinde fiyatlandigi için düşük olabilir. Bakalım 15:30 dan sonra neler olacak.
İzleyip göreceğiz:)

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren14 ()

İnşallah düşüş olur kardeşim türk bayrağı koymuş ama emperyalist düzen için dua ediyorsun üzücü.

nasipsizhasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nasipsizhasip ()

Doların bu kadar durması hiç hayırlı değil sanki. Sabahtan beni en yüksek 7.1130 falan gördü. inşAllah bu duruş, düşüş yönünde olmaz

1BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Bu riskler korkutuyor insanı, bugün gergin bir gün. Sizin gibi ustalardan bilgi aldıkca önümüzü görebiliyoruz bari, emeğiniz için teşekkür ederim hocam.

1BeğenmedimŞikayet

ogzksk ()

Emeğine sağlık saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

mgndoar ()

Yorum için teşekkür

1BeğenmedimŞikayet

=ceo= ()

saygılar efem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum