Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 20:02:57
EUR 34.7875 20:02:57
USD 32.3735 20:02:57
ALTIN ONS $2344.9900 20:02:57

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

onumuzdekı hafta gramda düşüş mu olur sızce

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Şu an 389 altı kapanışa daha yakın duruyor.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba bu notlarınız hala gecerlimi dikkate alalım mı? son durumu anlamaya çalışıyorum ons ve gramda? tsk

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Bu kacinci dalga hocam gramda tskler

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Şimdi okudum hocam ben çıkmak. icin 400 hedefim vardı onun için sordum teşekkür ediyorum kesinlikle Ala demeniz :))farkındayım hocam zirvelerdeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Emeğine saglık Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Snsln ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sinan35 ()

Emeğine sağlık

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Az önce yazdım gram açıklama, Al- Sat'a karışmam bu sevyelerde, AL'a hiç karışmam, beni bilen bilir son zirvelere yakın yerlerde hiç bir zaman AL önermedim.

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ural05 ()

Ben bıktım beklemekten Pazartesi ful girdim

Irresistible17 için cevaplandı (yorumu göster)

18BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gramın günlük grafikte 402,58 e iğne attığı görülmektedir ancak 4h de en fazla 396,48 e dokunduğu görülmektedir.
Bir önceki gram paylaşımımda 403,60 a kadar olan yükselişlerin Boğa tuzağı olabileceğini paylaşmıştım, günlük grafikteki 402,58 i grafik gerçekleşmiş sayıp ona göre hareket etmekte sanırım, grafikteki günlük ve 4h arasındaki bu farkı çözemedim neden kaynaklı bu sürekli var çünkü, bilen biri aydınlatırsa memnun olurum.
Gram 4h de 389,795-396,16 aralığına sıkışmış durumda, 396,16 üstünde 4h kapanış yaparsa dün iğne attığı 402,58 i , 389,795 altında 4h kapanışı yaparsada 384,06 hatta 383,50 leri test etmesi muhtemeldir. 1h ve 15 dk. lıkta yön aşağıdır şimdilik.

FİNANCE_TURKEY_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Irresistible17 ()

full girişe uygun mudur? 392.70 altında şuan.

0BeğenmedimŞikayet

reprezantbey ()

Hem hocam hem hemşerim merhabalar :) gram altındaki Max beklentin nedir ? Buralardan alip beklenir mi ? Teşekkürler @tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Sercan190777 ()

Tam olarak açıklarmısın ne demek istediğini

Mhmmd16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

381 destek 406 dirençli diyor hocam kısa açıklama yazsanız keske grafik ten anlamayanlar için olmazmi emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ginyalî ()

Grafik bize ne anlatıyor bunu aciklasaniz

0BeğenmedimŞikayet

Mhmmd16 ()

Katılıyorum usta

0BeğenmedimŞikayet

nasipsizhasip ()

Mum kırmızı da dimi üstad. Yani 392 kırması halinde yukarı yönlü?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ne söylüyormuş?

FİNANCE_TURKEY_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FİNANCE_TURKEY_ ()

Senin dillerin ne söyler kral:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum