Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 03:37:40
EUR 35.0677 03:37:40
USD 32.2136 03:37:40
ALTIN ONS $2422.9900 03:37:40

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd Grafikler 4
Bollinger MACD RSI

1H
Fiyat mumları Bollinger bandının tabanına yapışmış şekilde aşağı doğru iniyor. Bir müddet daha böyle devam edeceğini düşünüyorum. MACD indikatörunde Mavi eğri oranj eğriyi aşağı yönlü kesmiş. Yön aşağı. İki eğri arası mesafe oldukça açık. Buda aşağı yönlü inişin bir müddet daha devam edeceği kanaatini uyandırıyor. RSI dibe inmeden 2 defa tepeden sat sinyali üretti. Umarım yakalayanlar buralardan çıkış yapabilmişlerdir.

4H
4 Saatlik grafikte Bollinger de fiyat mumlarının orta pivot çizgisini aşağı yönlü geçtiği görülmektedir. Yine MACD de de kesişme durumuna göre yön aşağı göstermektedir. MACD deki kesişme durumunu göz önüne aldığımızda RSI 30 lu seviyelere inebilir gibi duşünüyorum. 30 ve daha altı alış fırsatları olarak düşünülmelidir.

YTD
Bol şans dilerim.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

İyi akşamlar ustadim emeğinize yüreginize sağlık

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Ben teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

OK tum kritik değerler hem grafik uzerinde belirttiğiö hemde yazı ile yazdığım gibi var. Oradan kendi işlem seviyelerinizi tespit edebilirsiniz.

YTD
İyi akşamlar dilerim

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Tesekkurler okuyamam sizin grafiginizle alakali degil benim yeni olmamla alakali

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Fibo seviyelerinin değerleri sağ tarafta çizgilerin karşılarında var zaten. Nasıl okuyamadınız? . Bunun dışında olabilecek ara direnç destek seviyelerini de yatay olarak ben çizdim. Uzerine de fiyat bilgilerini baloncuklar halinde ekledim. Okuyabiliyor olmanız lazım.

YTD
İyi akşamlar, bol şanslar dilerim.

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Sağolun hocam teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Emeğinize sağlık emirleri kaçlardan verecwksiniz ben grafik yorumlayamıyorum malesef:(((

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. 1 Saatlik grafiklerde hala aşağılara yol var gibi. 4 Saatlik grafiklerde RSI hala kararsız bölgelerde. 1 Saatlik grafiklerdeki düşüşe göre 4 Saatlik grafiklerde RSI 30 lu seviyelere ulaşır diye düşünüyorum.
YTD
Bol şans dilerim.

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Ben teşekkür ederim. Umarım faydalı olmuştur. Son fibo grafiği rakamsal değerler konusunda da yol gosterici olmuştur diye duşunuyorum. Ben de şimdi emirleri buna göre sıralı olarak yazacağım. Duruma göre de güncelleme yaparız artık.

Herkese bol şans dilerim.

Volkan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan_06 ()

Hocam emeğinize sağlık , çalışmanız için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Ustadim supersiniz 7.09 insallah kırılırsa bizi yaniltmaz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum