Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:07:23
EUR 34.9839 02:07:23
USD 32.2051 02:07:23
ALTIN ONS $2414.8350 02:07:23

Grafiği gönderen: ilker41

Düşene beş mükemmel temas, tam kıramayacağına inanırken Londra da ki operasyonla usd nin düşmesi ve onsun düşeni kırması. Çok enteresan günler bizi bekliyor.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Ayı devam ediyor :)

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Slm gelmissin hoşgeldin arkadaşım.

ilker41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

peki bugün gözlemlediğiniz kadarıyla boğa mı ayı mı diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Rica ederim efendim, selamlar.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

günaydın.. çok teşekkür ediyorum ilker bey

2BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Grafik üzerinde anlatıyorum hemen :)

ADIMI için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Aynen aynen panik yok insaallah:)yuklu alimda yapmicam. Bu 2hafta al sat firsati olur diyorlar sen paylasinca incelerim emegine saglik. Insaallah duzeltmede alip unutucam.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Buda olabilir tabi kesin birşey yok ben işin temel tarafını bilmem, teknik tarafında fiyatlar ne söylerse o :) hiç biri kesinlik içermez, daha eğitimli tahmin içindir. Bol kazançlar

Srahmet23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Yeni bir çalışma olacak çarşamba atarım sakin kalmaya çalış panik işlemden uzak dur :)

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Srahmet23 ()

Balina bu seferki küçük yatirimciyi sattirip sonra yukariya

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

İyi sabahlar, boğa tuzağı söylediğinizin tam tersi, yükseliyormuş gibi olması. Ons bir haftadan uzun süredir düşen trend çizmeye başladı iki günlük kapanış bu düşen trend çizgisinin üzerinde oldu. İkinci gün tam çizgide kapattı yani ne eski düşen trende girdi nede yeni bir yükselen trend başlattı. Bu hafta içi netleşecektir. Bol kazançlar.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elimde gram var ufak al satlar yapicam beklemeye cesaretim yok korkutuyorlar bazen arkadaşlar tepe tepe deniyor ama cikiyorda bakalim nasip.

1BeğenmedimŞikayet

ADIMI ()

Boğa tuzağı ne oluyor ayrintili aciklarmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Rica ederim bu usd oynaklığı biraz tedirgin ediyor. Müdahaleler sertleşti tutamıyorlar ama tutmak hatta düşürmek zorunlar. Bir süre izlemede kalıyorum ons atakları fiyatı tutarsa sorun yok.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Cvp verdiğin için tsk ederim. Korkmadan:)bekliyorum elimde gramlar var. Güzel bir düşüş olsa alicam hic yüzüne bile bakmiycam sanki artik sonlaara yaklasiyoruz gibi geliyor ama nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

İyi sabahlar. yorumunuz dikkatimi cekti. yani dusuyormus gibi gösterip satış mi yaptırmak amaçları? boğa tuzağından kastiniz

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Merhaba, düşen trend hacimle kırılınca yeni bir kanala girecek diye düşündüm ama dönüp tam trend çizgisinde kapattı. Bu haftayı görmek lazım boğa tuzağı olabilir. Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba arkadaşım nasılsın bu haftaki düşüncelerin neler kapanışı gördün.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Onsun önü açıldı galiba ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum