Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:28:50
EUR 34.7748 07:28:50
USD 32.4684 07:28:50
ALTIN ONS $2337.9850 07:28:50

Konu: Dolar

Çalışırsa..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Teşekkür ederim.

TeknikAnaliz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Teşekkür ederim

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Okadar uzun değil..

yaman1986 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jix58 ()

Meydanı boş buldu sallıyor :) geri çekilme olur ama 6.30 nedir kardeşim

Tolgaakbas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

Büyük Resim Bakmak Lazım Aynen Böyle Tebrik Ederim Sizi

Ferhat07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tolgaakbas ()

Dolar da 6,30 u unutun, yıl sonu 7 nin üzerinde kapatır.

0BeğenmedimŞikayet

NKS4RLI ()

Ben demiştimci seni dedin de ne yaptın 3-5 kilo aldın mı alttan bırakın bu işleri kimse bilemez durumu inecek yada çıkacak sizinki de tesadüf işte

0BeğenmedimŞikayet

yaman1986 ()

Peki 18 aylık bir süreç diyebilirmiyiz ferhat bey

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Formasyon çalışırsa 8 lere merhaba denir.. ytd

yaman1986 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yaman1986 ()

Doların 6.30 dan sonraki hedefi neresi olur 7.60 larmı?

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

İşte hayalci değil gerceği gören biri

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Şu alt grafik surda bir dursun.. orta vade çizildigim grafik , tıkır tıkır işliyor.. dolarda tepki yükselişlerine aldanmayın,6.30 lar gündeme gelmesi muhtemel, ons altın hacimli satıcıların gücünü grafiklerde görüyoruz,1585 ler takip edilmeli, eee kısaca hal böyleyken daha öncede yazdım, bazıları makara açtı, gr da 365 ler gündemde demiştim.. bekleyin demistik, noldu makaracılar nerde? şimdi düşüş devam ediyor, yine söylüyorum.. tepki yukselislerine aldanmayın, sabırlı olun, canınızdaki parayı alırlar, gr altında 345 seviyelerini takip edilmeli.. YTD.. makaracılara , fuzecilere aldanmayin onlara cevabı siz verin artik..

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Nasıl egleniyormuyuz? .. alt yorum çalışıyor.. ek olarak 4 h de çanak kulp var.. buda demek 6.82 ler gelebilir... ama fayk yükseliş .. asıl formasyon altta...4 hafta önce! Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Gr altındaki 3-5 tl lik yükselişlere aldanmamak lazım.. dünde yazdım.. ondan öncede.. dolar da geri çekilme 6.25-6.50 ye kadar sarkabilir.. ytd.. elimde gr var ama bozmuyorum. yilin 2. Yarısi 400 ler gelebilir.. bu fiyatlardan da almiyorum, çünkü aşağı beklentim devam ediyor.. soranlar için cevap.. tabi ytd.. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Nedemistik alt yorum... dolardaki yükseliş feyk..6.40 lar takip.. Alt grafik..

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Dolar için ne demişiz?
ALT yorum..

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Çok basit yorum.. 8 TL için
Alt grafik şuan işliyor..6.60 a kadar çekilme ve tepki yükselişi sonrası yine 6.40-6.30 lara devam edeceğini ön görüyorum.. grafik çizgileri baz alınırsa ortalama 4 haftalık bir süreç gibi.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Maşallah maşallah.. Alt yorum..1 hafta önce..

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Ons 1920 dolar 8 olursa zaten gram uzaya gider 488 olur bu durumda

1BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Dolar Alt grafik yorumum
1 hafta once..
Çanak tamamdi, kulp olusumu yolda...
Ons altindaki ucgen yukari kirdi ..1760 sonrası 1800 ler takip edilebilir AMA dolar faktoru yabana atilmamali.. Mesela basit bir hesap;
1800 ÷ 31.10 x 6.75$ =390. xxTL 2011 deki 1920 $ lik canagi tamamlamakta isteyebilir.. bana kalirsa tamamlayıp düzeltmesini yapması.. buraya kadar gelmişken.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Grafik için
Aşağıda 7.02 daha sonra 6.98 var.. takip edilmede fayda var. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Pardon yanlış görmüşüm sıra kulp ta degilmi?

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Al ha kulp ta tamamlanmış:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum