Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 07:24:47
EUR 34.7824 07:24:47
USD 32.3000 07:24:47
ALTIN ONS $2309.8100 07:24:47

Konu: btc çift tepe

btc 'de şuan görünümde 9.400$'da bir çift tepe oluşumu göze carpiyor, cift tepe ise negatif yönlü bir dönüş formasyonu olarak değerlendirilir dostlar grafikte ki seviye yani 9.380$'da bir direnç oluşumu mevcut BTC öncelikle bunun üstesinden gelmesi gerekir, gelemezse saatlik görünümde 9.184$ bollinger altbant destekli yükseliş sözkonusu zaten ve 9.030$'a kadar bir salınım yapmis ve ardından 100 SMA'ya kadar salinima devam edebilir ve iyi gözlemlemek adina alım fırsatı olarak degerlendirilebilir bilginize grafikte ki FİB destek ve seviyelerin takibi önemlidir bilginize..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Direnç seviyesini kırmaya çalışıyor en azından üstünde 4 saatlik kapanışların takibini yap..

_Mechanical_Engineer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC yöneldi geçmeye çalışabilir verdiğim seviyeler ve destekleri takip edebilirsin..

_Mechanical_Engineer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Btc düşecek diye beklerken dolardan gol yedim :)

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Mechanical_Engineer ()

usta çift tepe uyarın oldu 9100 dolara gerilerse alayım diye 67500 emir verdim . ama kur daki düşüşten dolayı anlık o fiyata düştü aldım. beklemelimiyim yoksa şuan satıp 9100 den mı alayım

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Olsun fırsatlar yine cikar, bu piyasada fırsatlar bitmez..

Bluegirl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Alım yerin iyiyse şuan beklemek mantıklı 9.380$'da direnç var..

turgay5252 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yerli malı yurdun malı ama bizimkiler hep bizi kekliyor, fiyatlarla usdt'le oynayıp duruyorlar millet neden dursun ki kaçar tabii BİNANCE'a..

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkancaka ()

Hocam burdan alım yapmamı önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Dolardayım birde ne güzel zarar ettim bugün :)

1BeğenmedimŞikayet

turgay5252 ()

evet üstad ama kestiremiyorum. bozmakta istemiyorum ikilimde kaldık yaa...

1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Bizim borsalarda USD değerlidir düşmez :))

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

TR borsasindaysaniz dikkat edin dolar kuruda düşüyor şuan..

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Dediğiniz oldu aldığım yere geldi :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun diyeyim ama dikkat et BTC düşmesin ona göre bilgin olsun..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9.200$'i günlük bile kapatamamis BTC eğer ki BTC bu seviyede oyalansin, stabil kalsın altlarda bir majör yükselsin devamı gelir düşüncesindeyim ve doğru diyorsun ki 30 Nisan'da ETH 227$ gördü LTC 50$ civarını gördü simdi ETH'a bak LTC'ye bak BTC dominans olmuş 68 umarım bu oran düşer diyelim ama şuan zor görünüyor..

Vsarikaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Bende altta var hocam :) ama 50.000 bugün almıştım

1BeğenmedimŞikayet

Vsarikaya ()

BTC'nin 30 Nisanda 94xx seviyelerinden sonra alt coinler zaten toparlayamadı. Sabırla bekliyoruz bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC o seviyeye ve daha altına düşerse altlar çok daha ezilecek, umarım düşmez çünkü altlarda olan çok kişi de BTC'nin yükselmesini istiyor, kimilerine göre de düşmesi alım fırsatı tabii ki..

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Tamamdır hocam 9.030 a çekiyorum hadi inşallah daha aşağı kırılmasın kimse zarar etmesin ilk önce bu önemli

1BeğenmedimŞikayet

Talhacv ()

Teşekkür ederim hocam dün herkes gibi sattımm riski ne olursa olsun alcam :))

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Saatlikte görünümde grafikte de 8.990$ 100 SMA desteği de mevcut görünüyor ve bu seviye aşağı kirilmadigi sürece en azından ben riske girerdim.. @Bluegirl ..

Talhacv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

9.100 dedim ama aşağı çekiyim mi hocam emiri :)

1BeğenmedimŞikayet

Talhacv ()

Alım yeri tam olarak neresi hocam tahmininize göre

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum