Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:11:43
EUR 34.8238 08:11:43
USD 32.3379 08:11:43
ALTIN ONS $2301.8900 08:11:43

Konu: Ons grafiği daralan ucgen

1676 altina gerilerse 1642 yolu acilir dar bi alani kaldi hareket günü yön bulacak diye düşünüyorum

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

turanuludağ ()

Sağolun teşekkür ederim

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Tek seferi bekleme düştükçe parçalı al kardeşim o şekil stresin tavan yapar ama yinede sen bilirsin

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

tl deyim derviş abi. tek seferde alıp çıkmak istiyorum artık.

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

aksine hep ekran başındayım yarım saat kalktım aranıza katılmam bir oldu. o rakamlar gelmez daha bugün bakar mısın?

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Siz alım için 387,50 388 talimat verin parçalı full girmeyin eger yogunsanız en azından almış olursunuz

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

salih beyin etiket yaptığında zaten ekran başında değildim marketteydim geç gördüm daha sonrada vermedi zaten

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

arkadaşım verdi de ben mi almadım. keşke alabilseydim de şu anda rahat bir şekilde çocuklarımla vakit geçirmeye kaldığım yerden devam etseydim. anlamıyorum ben

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Halen almadın mı sen

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sizde ne var grammi

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hayırlısı derviş abi ne yapalım beklerken bari bir karar verelim, ne yapacağıma

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

açabilirsiniz. açtıktan sonra şikayet bildir yeri var oraya özel kur istiyorum yazın. verirler.

turanuludağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turanuludağ ()

165.000 tl ile açıcam

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

siz ne kadarla açmayı düşünüyorsunuz. ? tfx 32 gram limit. Ama küveytte sınırlama yok. Kuveyt senin bankan açabilirsiniz

turanuludağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turanuludağ ()

Ne kadar paran olması gerekiyor özel kur için belli limit var mı

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

gerçi bana özel kur uyguluyor. kuveyt

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Kuveyt kullaniyosunuz demi

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Hayırlı olsun kaçtan aldın

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Ben yeni geçtim. emir vermesini bilmiyorum. manüel yapıyorum. mesela alış yapacağım. alışa basıyorum. hesabınızdaki bakiye kadarmi diye soruyor. birde avantajlı kur yazıyor. yanlış bir işlem yaparım diye hep iptal ettim.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Hb iyi akşamlar benim emir yoktu tfx aldim parca

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Emir vereydin keske

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

İyi akşamlar. Hoşgeldin kardeşim. evet kırdı ne yaptın alabildin mi. Bekliyorum satmadım.
Düşüşte tekrar alacaktım Kuveyt açmadı alım vermedi

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Ons kurtardi bence

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hmmm yükseliş başlıyor yani desenize.

0BeğenmedimŞikayet

sonerbjk ()

yükselişi mi düşüşmu?

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Daralan üçgen yukari kırdı ucgenden cikti ons

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Aleyküm selam kardesim iyim sen nasılsın bi dikkatimi ceken durum vardi grafik attim sıkışan bi ons grafiği var üçgen içinde daraldi onsun şu görünümü düşüş yönünde lakin jeopolitik riskler ve güçlü bi dolar var oda gram altında pek kayda deger bi düşüş olmuyor ama 1676 altina sarkarsa daralan üçgen kirilacak ve 1642 olasılığı yükselecektir bunun tam tersi yönünde tekrar 1706 uzerinde kapanislar yaparsa yukari yukselipte üçgeni yukari kiracaktir ama bu karar asamasi çok yakin belki bugün belki yarindanda yakin olabilir bu rakkamlari takip et ona göre al veya varsa sat yapabilirsin benim fikrim kardesim bende bu sana yazdigima göre gardimi almayi düşünüyorum bol kazançlar dilerim hayirli sahurlar

Glc01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glc01 ()

Selamün Aleyküm kardeşim nasılsın başını agritiyorum kusura bakma yön nasıl olacak bekle bekle bunaldım dolar cikiyo ons düşüyor Gr biturlu göremedik şuan 400 Lee konuşulur oldu girsek mi artık yardımcı olursanız sevinirim çok bunaldım kararsızlıktan saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum