Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 02:19:33
EUR 34.8792 02:19:33
USD 32.5437 02:19:33
ALTIN ONS $2335.0300 02:19:33

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Dün attığım dolar grafiğinin anlık hali..

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam uzun vade yatirim icin piyasa bu kadar siskinken gumus gram mi yoksa gram altin mi onerirsiniz ? Ayrica elimde biraz euro var euro ile parite olarak alabilecek bir yatirim tavsiyesi daha verirmisiniz. Tesekkurler saygilar

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

air_borne ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

Üstad sizin eskiden profil fotoğrafınız gümüş renginde büyük T harfi idi değil mi

0BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Ben de xagusd içn zaten yolu var diyorum eski yorumlarımdan anlaşılacağı üzere. Ben de Tl ye bakmak mantıklı değil yorumlarını mantıklı bulmuyorum.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

hocam gümüş tl için ne düşünüyorsunuz? dolar destekli yükseldi...

0BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Sağolun size de. Bugünü 113.12 üzerinde kapatmazsa kısada gümüş lehine döner. Öyle olursa yarın 110-111 e kadar çekilir gibi. Çok sert yükseldiği 80 lerden bu yana çok sert yükseldiği için haftalıkta biraz oyalanıp sonra aşağı yönlü hareketini başlatması lazım. Yani haftlar sürebilir düşüş trendine girmesi için. En azından 112 altı haftalık kapanışlar yapmaya başlasa iyi olur. Şu an 112.81 de. Altın 1680 hatta 1690 üzeri kapanışlar yaptığı için de pozitif zaten.

air_borne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam ons bana bir türlü güven vermiyor bir atamadı 15.30 üzerine, daha doğrusu 15.60 olmadan güvenesim yok, siz ne dersiniz güven veriyormu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

2 hafta once gumus ons 15.40 larda degil miydi? Yolu var daha diyorum yanlis bisey soylemedim sanirim

0BeğenmedimŞikayet

costing06 ()

sizsiz olmuyor lütfen vazgecmeyin bizden:)

0BeğenmedimŞikayet

air_borne ()

Hocam kolay gelsin. Rasyo için beklentiniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Yarınız tl den anlıyor yarınız onstan benim de kafam karıştı..

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Çok rica ederim :)

costing06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Tl den bakmak pek mantikli degil gumus ons hala 15.14. Dolar bu kadar yuksek oldugu surece sikinti yok. Gecen hafta falan 15.25 lerdeydi hala yolu var.

0BeğenmedimŞikayet

costing06 ()

çok teşekkürler hocam

2BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

4 saatlik mum 3.4664 üzerinde olduğu için iyi gibi. 3.47 kırılsa bile 3.5180 ve 3.54803-3.55 gibi direnci var. Oraları hacimli geçemeyebilir...

costing06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

costing06 ()

sayın hocam gümüşle ilgili paylaşım yaparsanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Dolar buradan daha çıkar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam gümüş için ne diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Reco19 ()

sonraki hedef 7,19 mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum