Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0952 21:24:13
EUR 37.4733 21:24:13
USD 34.1925 21:24:13
ALTIN ONS $2625.8250 21:24:13

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar; Gümüş onsun günlük grafiğinin son hali, hem daralan üçgenin ve hemde bolinger alt bandına tutunmaya çalışıyoruz, Yukarıda siyah ile çizdiğim direnç noktamız, aşağı da ise kırmızı ile çizdiğim yatay çizgiler de destek noktalarımız, kısa vade alım satım yapan arkadaşlarımız için söyleyecek şeyim yok ancak günlük sar ve bolinger grafiğine göre alt desteklere gitme isteğimiz var gibi, haftalık grafiğinde de durum aynı. üçgenin yukarı kırmamız da hedef doğal olarak bir önceki tepe noktamız olacaktır, ancak üçgenin aşağı kırılması bizleri daha da altlara taşıyacaktır diye düşünüyorum, bu hareket bu gün de olabilir veya her çubuğu bir gün olarak düşürürsek hafta sonuna kadar yön belli olur diye düşünüyorum. Görünen o ki gram gümüşte de usd nin TL karşısında değerlenmesi veya TL nin USD karşısında değer kaybetmesi gram fiyatını tutuyor.

Günlük Pivot-14.8677 olmak üzere,
Direnç noktalarımız: 15.0078-15.2107-15.3508
Destek noktalarımız: 14.6648-14.5247-14.3218

Gün içi ABD tarafında yapılacak ekonomik açıklamalar (ISM verileri) veya temel açıklamalar da ons'ların yönünde belirleyici olacaktır diye düşünüyorum. Alım- Satım veya bekleme karar ve takdiri sizler de. An itibari ile Teknik grafikte görebildiğimi ve öngörümü paylaşmaya çalıştım. Tabi Ben yanılabilirim de, Hakkımız da hayırlısı, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sizin ve tüm arkadaşlarımız için hayırlısı olur dilerim, bu günler de zarar etmeyelim de bu piyasa da fırsatlar bitmez, her zaman kazanılır. bereketli kazançlar.

Diriliş0636 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Allah razı olsun kardeşimizden.3.3940 aldım bir türlü 3.40 üstünde kalıcı olmadı bi zararsız cikabilseydim...

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Dolar bacağı ile atabilir tabi ki de mümkün, inşallah beklentiniz gerçekleşir. Saygıdeğer @İnsan_kaynakları hocam. hayırlısı, bereketli kazançlar.

İnsan_kaynakları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Uzman hocam sağlasın ıyi ki varsin.. bi 3.40 üstüne atsa güzel olacak.. saygılar kardeşime;

1BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

bakalim GAN takvimi islicekmi. dibi gorcekmi. o yuzden temkinki takiliyoz. sizkerin bilgileri isiginda ustdd. hayirli gunler

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hayırlısı olsun, günlük te karar noktasına yakınız, Yani hangi işlemi yaparsak yapalım (Alım- Satım veya Bekleme) dikkatli ve temkinli olmamız gereken bir süreçteyiz. Bu gün de veri günü malum, veri saatinde seri aşağı- yukarı hareket yaptıra bilirler de. Hayırlısı, bereketli kazançlar. Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

tsk ederim sizede . daha cok katilim bekkiyoruz ustadim. arkafaslar cok kararsiz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, sizlerin de ellerine sağlık. Sizin ve tüm arkadaşlarımızın güzel bir kazanım yapmanızı dilerim. Hayırlısı, bereketli kazançlar. sn. arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

saatlikte bekliyoz. elinize saglik.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Benim paylaştığım destekler günlük sn. arkadaşım, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

usta grafikte 14.75 yok ama gumus 14.75 asagi inemiyo destek oldu.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar sn. @Bağlayıcı arkadaşım, hayır henüz alım yapmadım, stabil beklemedeyim. bereketli kazançlar.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @Sağlıkçı45 arkadaşım sizlerin de ellerine sağlık. Bereketli kazançlar.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Uzman hocam merhabalar nasılsınız. ons alımı galiba daha yapmadınız. hala beklemede misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Eline sağlık dostum, bereketli kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum