Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0818 23:15:49
EUR 34.9478 23:15:49
USD 32.2833 23:15:49
ALTIN ONS $2356.8150 23:15:49

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Ons

ons Altın da obo ve çalışması durumunda hedefi grafikte görülmektedir.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Hocam obo da sağ omuz sol omuzu geçmemesi lazım diye biliyorum.. şekil olarak obo gibi görünse de yanılmayalım?

0BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

Akif usta 1661'in altına gitmezse geri en fazla 1700 seviyesine çıkar gibi. Ama ondan sonra ne olur belirsiz.
Niye bunu diyorum? Altın ons'un 21 nisan'dan beri yaptığı hareket, bir kama hareketine benziyor gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif usta gramda rakam olarak beklediğiniz bir rakam varmı tesekur ederim. yanilmiyorsam düzeltme bekliyorsunuz gramda doğrumu

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizde Allaha emanet olun

Yaşamak_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaşamak_güzel ()

Sağ olun hocam zaman ayırdığınız için Allaha emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

estağfurullah hocam altın düzeltme yapmadan alınır mı gerçekten çok riskli görüyorum. ha 1550 li rakamlar gelirse alınır illa o düşüşün bir tepkisi olacaktır. bana göre altın yükseleceksede düzeltme yapması lazım. o rakamlar birkaç haftaya kadarda da gelebilir zaman konusunda bir şey diyemem

0BeğenmedimŞikayet

Yaşamak_güzel ()

Hocam. kafanızı şişirdim kusura bakmayın. son bi soru düzeltme dediğiniz mesajda belirttiğiniz rakamlar mı yoksa o rakamlar şimdilik uzak mı

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Yaşamak_güzel ()

Hocam yeni üyeyim yalnız sayfayı uzun zamandır takip ediyordum. siz ve aytaç bey genelde sterlin sayfasında olduğunuzdan sizleri geç farkettim allah ikinizden de razı olsun. bilgi ve birikiminizle insanlara yardımcı oluyorsunuz. gayet seviyeli öğretme amaçlı çabalarınızdan dolayı size minnettarım allah tuttuğunuzu altın etsin

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

şimdi yüksek doğru düzeltme yaparsa alınır bence

1BeğenmedimŞikayet

Yaşamak_güzel ()

Çok tşk ederim hocam. her ne kadar piyasalar kötü ve yükselme ihtimali yüksek de olsa bu fiyatlardan almak içime hiç sinmiyor. her an terste kalacakmışım gibi geliyor

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

şimdi rüyada sonra gerçekte gelecek

Bozkurt43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt43 ()

Şimdi yatsak o rakamlar rüyamizda anca gelir

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam onsu takip ederim altın vadeli işlemlerde 1545 spot altın da ise 1590 hedeflerini beklerdim o rakamlardan biri gelirse alırdım

1BeğenmedimŞikayet

Yaşamak_güzel ()

Hocam merhaba size bi soru sormak istiyorum. düşünün ki fuul tldesiniz ve gram almak istiyorsunuz. gramın fiyatı kaç olsa alırdınız.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen altın vadeli işlemlerde hazırlanmış bir grafik

Rahap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ons altında henüz çalışmamış bir obo var çalışması durumunda düzeltme yer.

Mehmet2018 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rahap ()

merhaba , bahsettiğniz grafik vadeli işlemler . spot piyasa değil . spot piyasada simetrik nir obo görülmüyof . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet2018 ()

Ons 165 kadar salacak o zaman bende 365 emir girdim gr

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum