Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:53:00
EUR 34.8238 23:53:00
USD 32.3181 23:53:00
ALTIN ONS $2302.4250 23:53:00

Grafiği gönderen: Carpediem37

XautryG Gram altın 1 hours.

Gram altın saatlik dilimde diagonal hatta 387.61 seviyesi kuvvetli direnç olmuş. Bu seviye uzerinde olusabilecek 4 saatlik kapanışlarda 391.31 hedef. 386.24 uzerinde yeni zirve umudumuz olucak. Bu seviye altinda kaldıkça sırasıyla 384.48/382.55/380.98/379.42/378.24 seviyeleri test edilebilir. 376.55/375 aralığı bölgede dip pozisyonunda. Öngorüdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

bekliyorum sabırsızlıkla :) yükselişi bir tamamlasa da gelse gerçi dolar bu durumdayken nasıl olacaksa artık.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yeni uyandım hocam. Ne perdesi ^_^

_XEZAL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günaydın sabırsız ¤_¤

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Gunaydin hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gunaydın ablam ^_^

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkür ederim

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Bugün sanki birileri eksik veya ben öyle hissettim

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Merhaba. Nasılsınız? Çalışmalarınızda değişiklik var mı?

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Günaydın yüce gönüllü kardeşim iyisin inşallah. Sevgiyle

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Günaydın. ah o alımlar gelse de alsakdı bir parça.

0BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

Yine perdeyi kapattınız hocam. Oldumu

3BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Güzel dediniz ancak insanlarda ve bende şöyle korku var yaa buralar artık dipse burdan altın yoluna devam ederse ne olacak.. ? 320 yi bile zirve derken ne noktalara geldik.. ?

LEYSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Iyi geceler mesajı okuyunca cevap yazmadan duramadim kusura bakmayın naçizane benim fikrim bu tabii şimdi girseniz 400 lira civarı yükseldiğinde ne kadar kazanacaksınız bir onu hesaplayın bu kadar yükselişin illa bir düşüşü olacak sabır ederseniz düştüğü yerden faraza 350 diyelim ters te beklemeniz olmayacak ve ne kadar kazanacaksınız bunları ölçüp bicip tartin ve karar verin sonra pişman olmamak için

Fatihoktay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yigitcenk ()

aslında hayır ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Indikatör koyunca mı anlamlı oluyor ^_^

yigitcenk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yigitcenk ()

çizdiğim bir grafiği yoruma atmayı bitürlü bulamadım ))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yo. Önceki cevabı incele

yigitcenk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yigitcenk ()

gram 300 liramı olucak yani ))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dostum 80 lira yukarıdan almak hoşuna gidecekse buyur al

Fatihoktay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihoktay ()

hocam uzun süredir tl deyim 306 dan karla satmıştım bi daha alamadım dolayısıyla enflasyon beni ezmeye başladı. şimdi girmeyi düşünüyorum al sat yapmıyorum önümde bir ay var fikirleriniz değerli girmeli miyim. iyi geceler dilerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum