Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 13:36:47
EUR 35.0981 13:36:47
USD 32.2141 13:36:47
ALTIN ONS $2381.6400 13:36:47

Konu: Gümüş Ons Grafik Son Durum

⭐⭐Emektar07 ()
Gümüş

14,77 desteğinde 14,73 e iğne atmış 14,73 Altın a inmezse 14,96 ya gider ordanda 15,0260 15,06 Tekrar gidebilir.Usdnin geri çekilmesi ile Bu ihtimaller dahada güçlenir.

14,73 altına sarkarsa Aşağıda Bir iğnemiz var 14,58 Zayıfta olsa O iğneyi boşuna atmamış der ve temkinli oluruz.işlemleri parçalı yapmanızı tavsiye ediyorum emirlerde destek ve dirençlerde usd nin düşüş ve yükselişinide hesaplamanızı Tavsiye ediyorum

GÜMÜŞ TL NASIL HESAPLANIR
GÜMÜŞ ONS X USD / 31,10 = GÜMÜŞ TL

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Eline emegine saglik usta bol ve bereketki kazaclarin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kutnettin ()

Turkiye finans bankasi bu fxk dediginiz mi

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alone38 ()

Kardeş tfx de özel kur ne kadar gümüş?

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

valla ben 2 krş a bile fazla diyorum Türkiye Finans TFX Target yine en iyisi.

Kutnettin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kutnettin ()

Hocam makas kuvtt turkte 3 bucuk kurus fazla degil mi al sat yapilir mi cevaplarsaniz memnun olurum

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Eyw Çok Sağolun

mutlu19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Rica ederim.

MEMOCAN34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

teşekkür ederim ben tersini düşünüyordum usd çıkıyor neden gümüş çıkmıyor diye düşünüyordum

0BeğenmedimŞikayet

Efsane_44 ()

Eyvallah ustad emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

mutlu19 ()

Kardeşim senden çok istifade ediyorum. Emeğine sağlık. Like atmaya gayret ettiğim birkaç kişiden birisin.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Muhtemelen Yükselir. Nedeni Usd Ve Ons Arasında Bir Bağ Var Genelde zıt yönde hareket ederler. özellikle bugün Usdnin yükselişi Onsu bayağı baskıladı Bunu Net gördük.

MEMOCAN34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCAN34 ()

usd geri çekilirse gümüş çıkarmı diyorsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum