Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:34:48
EUR 34.8294 08:34:48
USD 32.4086 08:34:48
ALTIN ONS $2331.8100 08:34:48

Grafiği gönderen: CoDeX©

İyi aksamlar..

BTC öncelik 8.800$'in üstünde tutunması önem arzediyor ve tutunamazsa öncelik aşağı destekler test ettiği 8.723$ seviyesi ve FİB desteği 8.660$ - 8.605$ ve en son 9485.26$'dan aşağı salınım yaptığı seviye 8.407$ ve 8.308$ civari ve en önemlisi 200 günlük MA 7.988$ btc 'nin şu anda halen 200 günlük MA'nın üzerinde seyrediyor olması pozitif ve, bu durumun fiyatın artmaya devam edeceğinin açık bir göstergesidir..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

O risk sana kalmış istersen en güzeli gün kapanışını bekle ya da risk 9.500$'dan alıp stop seviyeni 9.200$'a gireceksin.. 12 Mart'ta ki olay çok farklı idi, bütün dünya piyasaları düşüşe geçmişti o zaman stoplossunu her zaman destek seviyesine veya az altına koyacaksın.. Geçen 9.485$'a yükseldiği zaman kapanışlari 9.400$'in üstünde kapatması gerektiğini belirtmiştim ama alanlarda oldu maalesef..

x2y için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan BTC günlük- haftalik- aylik kapanışlari var ayriyeten 1-4-8 saatlik kapanışlar diye gidiyor (ben 4 saatlik bakıyorum) örnek bugün BTC gece 03:00 8.950$'da kapatirsa kapanışlar yaparsa bir sonra ki direnç seviyesi 9.200$ ve 9.500$ civarına gitmesi olacaktir ve aşağıda 8.950$ seviyesi de destek konumunda olacaktir.. 7/24 açık olduğu doğrudur.. Videoları izlersen daha detaylı anlatim görebilirsin, kısacası senin stratejin hangisine uyuyorsa kisa- orta- uzun vade hangisini tercih edersen hepsini detaylı olarak öğrenebilirsin..

haliternck için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

x2y ()

Codeks ustadım yorum ve analızınıze bende katılıyorum lakın belırttıgım dırenç noktalarında kapanıs olarak teyıt etmek geç olmaz mı en yakın saatlık veya 4 saatlık kapanısın teyıtını beklemek zaman kaybı veya yon tespıtınde ıkılem yaratmıyacakmıdır cunku anlık cok hızlı bır sekılde cok hızlı yukseltebılırler veya dusurebılırler de 12 martta oldugu gıbı ve cok arkadaş terste kaldı

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Hocam çok soru sordum size ama .. Btc nin kapanış yapması ne demek ? Piyasa 7 24 açık değil mi zaten?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC 9.500$'da kapanışlar yapsin 3 yıllık düşen trend kırılacak 10.500$ ve üstüne de çıkılması muhtemel..

x2y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Panik olmaya gerek yok stop koy yeterli, bazen işlem açmamakta kazandırır..

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Hocam iyi akşamlar. Yaklaşık 2 haftadır btc ile ilgileniyorum. Grafik okumayı nasıl öğrenebilirim bununla ilgili yönlerdirebiliceğiz biryer varmı acaba video vs ..

0BeğenmedimŞikayet

x2y ()

tsk. ler Codexs kardeş anladıgım kadarıyla sız 9500-9650 dırenclerı konusunda karamsar degılssınız

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam hosgeldin. Sıkıntıdan aliyorum satiyorum buraya yaziyorum, sacmalamaya basladim. Iyiki geldin valla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum