Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 17:58:00
EUR 34.7853 17:58:00
USD 32.5135 17:58:00
ALTIN ONS $2329.0650 17:58:00

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Dolar
Arkadaşlar merhaba, Gram altın takibinde olanlar için;

GAU/TRY Güncel Kur:383.740 1 Nolu Grafik Analizi:İki gün önce paylaştığım 2 nolu grafikte belirttiğim öngörü çalışmasının güncel durumu ve beklentimi 1 nolu grafikte görebilirsiniz. Süreç beklentim dahilinde devam etmektedir, formasyonun çalışması için öncelikle 386.565 boyun bölgesine bir hareket izlenir sonrasında sağ muz oluşumu için 379.810 bölgesine kadar bir düşüş beklenir. Bu fiyatların teyit edilmesi TOBO oluşumunu tamamlar ve formasyon hedefi olan 397.305 bölgesinin fiyatlanması gerekir. FM kırılma bölgesi olan 386.565 seviyesinin yükseliş yönlü geçilmesi, bu seviyenin üzerinde 4H veya günlük kapanış yapması gereklidir. Bu hareketlerin gerçekleşmesine müteakip kısa zamanda güzel seviyeleri göreceğimizi düşünüyorum pozisyon alacak arkadaşların oluşumu takip etmesinde fayda var.

1 Nolu Güncel Grafik

2 Nolu Grafik Analizi: Gram Altın için Aytaç_fb41 (2 gün önce) Cevap yaz
GAU/TRY Güncel Kur:380.554 saatlik grafikte bulunan 2 tane TOBO (Ters Omu Baş Omuz ) ve Ters Bayrak Formasyonu oluşumları öngörümdür; grafikte görünen bu iki formasyondan TOBO dönüş formasyonu olup yükseliş trendli formasyondur. Ters Bayrak ise düşüş trendli formasyondur, Şu an formasyonlar var demiyorum, TOBO için oluşuma girmiş sol omuz ve baş ok sağ omuz yapması beklentimdir, burası olmaz ise ters bayrak yapar ve o zaman da düşüşe geçer. 1 TOBO formasyonu mavi çizgi üzerine sarı ters üçgenle göreceğiniz üzere hedefi kırmızı h1 ile belirttiğim yükseklik kadar olacaktır. 1. TOBO formasyonu kırılma bölgesi olan 380.350 bölgesinin altına düşmemesi, bu bölgenin üzerinde 4H ve günlük kapanışlar yapması durumunda hedef seviyesi olan 384.625 bölgesinin fiyatlanması beklentimdir. 2. TOBO formasyonu siyah çizgi üzerine yeşil ters üçgenle göreceğiniz üzere kırılma bölgesi olan 386.565 bölgesinin altına düşmemesi, bu bölgenin üzerinde 4H ve günlük kapanışlar yapması durumunda hedef seviyesi olan 397.305 bölgesinin fiyatlanması beklentimdir. TOBO oluşum yapmaz ve dönerse Ters Bayrak yapar bu durumda bayrak kırılma bölgesi olan 377.975 bölgesinin altına iner ve 4H veya günlük kapanış yaparsa Bayrak hedefi 371.940 bölgesine gitmek isteyecektir ihtimaller dahlinde fiyatlanması beklentimdir. Saatlik grafikler güçlü olmaz denilse de bir çok kez çalıştığını biliyorum. Diğer zamanlarda herhangi bir formasyon göremediğim için ve saatlikteki oluşum eğer ters bayrak yaparsa endişelendirdiği için çalışmayı uygun gördüm. Dediğim gibi bu çalışma öngörü çalışması belirttiğim kritik fiyat bölgelerini takiben formasyon oluşumlarını izlicez en azından kırılma bölgeleri ve trend durumuna göre takip eden arakdaşlara fayda sağlayacağını düşünüyorum. Sonuç olarak yükseliş yönlü 380.350 bölgesinin üstünde kalmalı, düşüş yönlü 377.975 bölgesi kırılmalı.

2 Nolu Grafik TOBO - Ters Bayrak FM Öngörü Çalışması

Çalışmalar formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DövizKARTALI ()

Yok gerek yok üstat.

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Benim verdiğimi nerden çıkardınız ben tekniki görmezden gelenleri birkaç gün takip ediyorum fikirlerini düşüncelerini hal ve hareketlerini değerlendirdirip son zamanlarda engelleme yoluna gitmeyi uygun görüyorum. Teknik konusunda tezat görüşleri olanlar ve emeğe saygı göstermeyenler çalışmalarımızdan o halde istifade etmesin... Polemik de olmaz, yazdıklarınızı tasvip etmeyen beğenmeyenler de dıslıke verebilir bunu da gözardı etmeyiniz...

DövizKARTALI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DövizKARTALI ()

Aytaç bey ben sana 3 like verdim, eleştirdim diye bana sende 2 dislike vermişşin, ayıp değilmi?

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Burçak kardeşim, Allah razı olsun sizin gibi güzel gören ve güzel düşünen arkadaşlara teşekkür ederim... Saatlerce emek verip analiz yapıp ailemizden çoluk çocuğumuzun zamanından çalıp insanlara fayda sağlamaya çalışıyoruz. Emek veren, emeğe saygı gösteren herkese teşekkürler saygılar, istifade etmek isteyen eder istemeyende kendi bilir çok fazla söylenecek birşey yok her daim gönlünüze göre olsun inşaAllah bol kazançlar dilerim saygılar.

Burçak60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fenr ()

Yaw bu kadar nankör olunmaz. Değerli hocam o kadar emek vermiş ve veriyor bilip bilmeden nasıl konuşuyorsnuz. Bu mübarek ayda çok bir şey demek istemiyorum ama daha dikkatli olun ya da konfor tuşunu kullanın.

1BeğenmedimŞikayet

Burçak60 ()

Aytaç bey emeğinize öncelikle teşekkür ederim. Arkadasımın yorumunu üzülerek okuduğumu belirtmek isterim . Burada bize Bilgi vermek yada bunları yazmak için karsılıgında bir kazancınız yok kendime adıma benim gibi çömezler okuyup yararlanırsa be fayda o yüzden değerli vaktinizi ayırıp bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ü kendi aşıma borç bilirim . Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

DövizKARTALI ()

Emeğe 3 like benden, ekomoiyi açıkla üstad.

9BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ortamı bir anlatırsanız insanlar bilgilensin kopyala yapıştır derken? Emek veriyoruz sayın kartal kopy pace yapanlarla bizi karıştırmayınız...

0BeğenmedimŞikayet

DövizKARTALI ()

Aytaç bey kopyala yapıştır, bu ortamda fazla çalışmaz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum