Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 11:27:53
EUR 35.0534 11:27:53
USD 32.2807 11:27:53
ALTIN ONS $2383.6700 11:27:53

Grafiği gönderen: super_conqueror

sterlin ve platin korelasyonu.Yani genelde aynı yönde hareket ediyorlar.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet geçerli. Platin grafigi paylaştım.

Zeynel_abidin_33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

düşme ihtimali var. Dolarda gevşeme olmazsa düşüş sınırlı olur.

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeynel_abidin_33 ()

Hayırlı geceler halil abi. Platin için 800 onsu geçmeye hâli yok diyordun. o durum hâlâ geçerlimi. Yoksa yeterince oyalandımı buralarda

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Kolay gelsin ortalama 175 300 gr platin acaba ne olur

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Bol kazançlar...

M_can_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_can_ ()

Teşekkür ederim halil abi. saygilar

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

paladuyumu hiç takip etmiyorum. Gümüş analizi ise yapmadım. Fakat takip ettigim yorumlarda gümüş için kısa bir düşüş dalgası sonrası ciddi bir ralli öngörülüyor.

M_can_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_can_ ()

Halil abi gümüş ve paladyum hakkında beklentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

Majestym için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

değerli hocamiz başlığı yanlis atmis sanirim sterlin platin korelasyonu orta dereceye sahip yuksek korelasyonlari yoktur. sayet olsaydi platinin suan 230lrda olmasi gerekirdi

Majestym için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Majestym ()

Teşekkürler bu güzel bil için.. Elinize sağlık çok değerli

0BeğenmedimŞikayet

dotbet ()

İnşallah dolar yada altın düzeltme yaparda karı gectim sattıklarumızı gri alabiliriz.
Ülkenin parasının değersiz olması cok üzücü

dotbet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet biliyorum. Bende sattıklarımı alamadım :=

dotbet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dotbet ()

Mrb. Hocam Bi öngörünüz aklıma geldi paylaşmak istedim satan birdaha alamıyacak belki de demiştiniz kaç ay önce tebrikler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum