Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:56:26
EUR 34.9839 03:56:26
USD 32.2051 03:56:26
ALTIN ONS $2414.8350 03:56:26

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin dolar da 15 dakikalıkta flama oluşmasını beklerken ters flama oluştu ardında bir de obo soluğu burada aldık

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun Allah sizlerden de razı olsun

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Doğrudur hocam herkes sizden razı allahta razı olsun emeğiniz büyük

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam sonradan takip etmeye başlayanlar bilmiyor onlarda sadece benim değil takip ettiklerinin hepsine bakarsa daha doğruyu bulabilirler

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Allahtan mesajlar silinmiyor merak eden varsa yaklaşık 45 gün önceki mesajlarınızı okuyabilir abim..

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Ben sahidim, takipteyiz sayin hocam:)

4BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam buradaki herkes bilir 7.43 e geldiğinde buranın altı yok hedefinde 9.60 var artık diye net yazdım. 9.60 yükselen üçgenin tam hedefi 2/3 çalışırsada 9.20 ler gelir dedim 3/3 hedefi ise 9.60 diye yazdım yaklaşık 40 gün önce

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hak veriyorum hocam. Işte kendiniz ne yaprdiniz onu bjlmek onemli benim için . Emeğinize saygı hayırlı bereketli bol kazanç dilerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

tamam hemşerim burada yazar buluşuruz Allahın izni ile

Ugur4444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ugur4444 ()

Hocam pazartesi yanınıza geleceğim inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Rica ederim hocam piyasada kesin konuşmak doğru olmadığı için yuvarlak cümleler kullanıyoruz. kesin olmayan bir şey hakkında da al sat konusunda da kesinlikle öneri vermek istemiyorum. Ama kendim olsam ne yaparım onu da açıkça her zaman söylerim

0BeğenmedimŞikayet

Ugur4444 ()

Pazartesi inşallah gelecem yanınıza

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağol akşamları gayet iyi oluyorum

1BeğenmedimŞikayet

Ugur4444 ()

Hocam hayırlı geceler nasılsınız

1BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Teşekkür ederim hocam bana böyle diyin işte ya tecrübe sizsiniz emekleriniz için de teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam ben olsam 2-3 kuruşa bakmadan alırım. nedeni ben orta vadeciyim kısa vedeci olmadığım için bilemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam yani gelecek haftayı mı beklemek mantıklı yoksa bu gecemj almak mantıklı onu sordum yorumunuz önemli yoksa bana al deyin demiorum zaten

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam yükseliş trentinde satıp alttan almak en riskli iş 15 dakikalıkta 8.7280 ler gözüküyor ama gelir mi gelmez mi yoksa sadece iğne de atıp dönecek mi bilemeyiz. alım satım işini bana sorma o senin bileceğin konu

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Akif hocam bu gece alim yapılır mı geçen 74 ten çıktım elimde yok denecek kadar az var

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam piyasa kapanmak üzere sterlin tl de şu an obo çalışıyor 15 dakikalıkta toparlanıp yukarıya gidene kadar alırsın 2 saat daha açık pazartesi gecesi tfx açılır zaten

Ekopast için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

düşme devammı edecek yani üstad... bekleyelimmi daha ben 8.70 e emir girdim. gelirse bu akşam almak niyetim.

0BeğenmedimŞikayet

Ekopast ()

Türkçesi hocam)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum