Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 04:36:19
EUR 34.6087 04:36:19
USD 32.4761 04:36:19
ALTIN ONS $2323.6250 04:36:19

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Bitcoin

gunu yesil mumla kapatmasi çok önemli

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

xrp bankalarin coin i onun icin fazla guvenmiyorum kriptoda esas olan merkeziyetsiz ve birilerini baglayaciligi olmamasi xrp bu konuda guvenilir degil artislar sinirli olur ama bir btc aslanolmaz hem adet hemde dagilim olarak

selinesk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kelâmi ()

Yazacaksan analizi doğru yap
Xpr milleti fena terste bıraktı, aylarca değil yıllarca 1 defa bile ×2yapmışlığı yok, burda onlarca ×5 yapan coin sayarım sana... btc neymiş diyorsun da bütün bu çıkışlar için btc nin ağzına bakıyorsun, btc düşse senin altlar düşmez şelale olur...

selinesk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selinesk ()

2 ay önce xrp 1600 tl idi btc de neymiş

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaya48 ()

Özgür abi uzun zamandır takipteyim tebrik ederim sizin sayenizde önümüzü görüyoruz teşekkür ederim abi

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

cok degil 4 ay once btc ucuz dedik alin dedik. Dinleyenler suan paralarini sayiyor 4 ayda %33 den fazla kar yazdi. 61500 tl si olanin suan 82 bin tl si var. ki bu daha yolun yarisi 100 binde solukkanir senesi dolmadan 250 binde paydos eder bu arkadasiniz. 48 bin den beri alin diyorum dinliyenler zengin oldu brnde dahil

0BeğenmedimŞikayet

Sulaio ()

Bugün tekrar 8400-8500lere salar mı kırmızı kapanıştan dolayı?

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Nasılsınız hocam

0BeğenmedimŞikayet

istanbluee ()

Gene Bi resmi tatil günü gene dolar! Doları yorumlarmısınız daygılar

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Anladım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

kirmizi mumla kapatti ancak sıkıntı değil

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam dediğiniz gibi yeşil mumlamı kapattı yükselişe devam mı bilgilendirirseniz sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

tabiki hic sorun olmaz

Sarhat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amed_Can_ ()

Burdan alım yapalım mı dostum

Superrbtc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Pardon 8380

Superrbtc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sarhat ()

Hocam kolay gelsin ben biraz daha ilave yapmak istyorum burdan girsem mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum