Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1054 09:26:39
EUR 37.8501 09:26:39
USD 34.2182 09:26:39
ALTIN ONS $2656.4650 09:26:39

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

5 saatlik gumus ons

5 saatlik gram gumus

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim sizede bol kazanclar dilerim

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Teşekkür ederim hocam ilginiz için bol kazançlar

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bence onlara suan hic bulasmamalisin herbiri ayri amaclar icin olusturulmus araclar sizin icin onerebilecegim videolu siteden mumlar dan basliyarak temel egitim videolari izlemeniz olacaktir en basitinden baslayin

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam onu bilmiorum ya hocam osilatörler hareketli ortalamalar özet bunlar ne oluyor

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Onu onsekilde yapamazsiniz neden oyle bisey dedigini anlamadim arkadasinizin ama sunu yapabilirsiniz destek direnc cizgilerini siz koyabilirsiniz grafiginize yatay cizgi koymasini biliyosaniz tabi

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Anladim hocam ya Hocam açtım gümüş grafiğini mum olayını anlamadım maus u mumun üstüne getir destek dirençleri görürsün dedi degerli bir arkadas ama mum olayını anlamadım nerde oldgunu

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Attigin resimlerde ons gumus ve gram gumus fiyat destek direncleri desteklere geldiginde kirilip kirilmadigini sakince izliyoruz kirilmiyor yukari tepki veriyorsa alim yapiyoruz kiriliyorsa bir alt destegin gelmesini bekliyoruz bu sekilde direnclerde tam tersi aldik dirence geldi kirilip kirilmadigini izliyoruz kirilmiyorsa mumlar hacimsizlesiyorsa kisaliyorsa hic tereddut emwden acaba gidermi demeden satiyoruz sattiniz ve biraz asagi duatu geri geldi o zamanda direncin kirilmasini bekliyoruz kirilirsa tekrar giris yapiyoruz bu sekilde kariniz azalir ancak kar almis olursunuz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Site kurallari geregi baska adres bilgisi vermek yanlis hocam ama meshur sitelerde bulabilirsiniz altin in den bunu bekliyoruz

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Peki hocam bunlara bakıp neye göre alim satım yapacaz diğer 15 virgüllü olanlar ne oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Bu sayfayi nerden bakiyoz hocam bilgi verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen asagidakiler destek yukaridakiler direnctir pivot orta rakam yani karar rakamini ifade eder ustlere cikis bir ust direnci hedef haline getirir altlara dusus ald destekleri hedef aldigini ifade eder

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam nerden ulaşabilirim bu sayfaya bide kırmızılar direnç yeşiller destek mı oluyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum