Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 05:59:32
EUR 34.7827 05:59:32
USD 32.3928 05:59:32
ALTIN ONS $2301.1500 05:59:32

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar günlükte ons Altın da 1661 altına düşerse obo çalışır düşmediği müddetçe çalıştı diyemeyiz nedeni bir de tobo var 1860 hedefli

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Akif hocam, stesi sizi takip ediyorum. Lütfen mesajlarınıza ara vermeyin

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Son gram çalışmamda detaylı belirttim kırılma bölgelerini takip ediniz formasyon teyit eder ve çalışırsa hedefide belirttim profilimde grafiklrimden bakabilirsiniz gönlünüze göre olması dileği ile bol kazançlar dilerim saygılar.

fbfb1994 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Camloj ()

Hocam sterlin e nurdan Girit mi 8.76?

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fbfb1994 ()

Topram altın yorumun nedir teşekürler

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

saatlik rsı düşüş var gözüküyor. TOBO formasyonu oluşum bekliyorum nasipse :) ydt. değil

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Analizde detaylı belirttim kırılma bölgelerini takip ediniz formasyon teyit eder ve çalışırsa hedefide belirttim sayın Yağız bol kazançlar dilerim saygılar.

Yağız_41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yağız_41 ()

Hocam hayırlı geceler grafik okuyamıyorum altın gramın yönü nedir değerli bilgilerinizi paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Crazycyn estağfurullah, teşekkür ederim cümlemizin sahuru bereketli olsun Rabbim gönlümüze göre versin inşaAllah.

crazycyn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

crazycyn ()

Adamın kralı sahurun bereketli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Poguz uzun vade düşünüyorsanız sorun yok fakat dediğim gibi ben dövizde öneri vermiyorum önerim sadece gram altındadır. 9.60 bölgeleri için görünen hedefler var fakat bu konuda yönlendirme yapmıyorum karar sizindir gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Hocam eylül e kadar kullanmam eger sterlin için diuorsanız aldığım zaman yoksa diger döviz birimlerine bakıyım

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

İyi akşamlar sayın Poguz sterlin için biraz öyle oldu gibi... Kısa vadeci al- sat yapıyor yada düşünceniz bu şekilde ise döviz önerim hiç bir zaman yok al- sat yapmanızı önermem, uzun vade düşünüyorsanız gram altın tavsiye ederim bununla ilgili düşüncelerimi ayrıca isterseniz belirtirim, güncel değerlendirme yaptığımda tekrar bilgi veririm inşaAllah gönlünüze göre olması dileği ile bol kazançlar saygılar.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

İyi akşamlar aytaç hocam sterlin için düşünceleriniz nedir gec mi kaldık

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Müge çok teşekkür ederim iyiki sizlerde varsınız.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Sayin hocam bilgi sizlerden, uygulamasi bizden olur. sizler yolu gosterirsiniz o yola insanlar kendi kararlariyla adim atarlar, müsterih olun, iyiki Aytac hocam ve sizin gibi insanlar buradalar. saygilar sayin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun sizler bu işi öğrendikçe bizlerde rahatlayacağız sizler o zaman sormayacaksınız ne olacak diye fikir alışverişi yapacağız bizlerde vebalden kurtuluz o yüzden bu bilgileri öğrenmeniz elzemdir

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o yüzden korkarak yazıyorum hatta bazen bırakmayı düşünüyorum bu işin vebali gerçekten büyük

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolun aydınlatığınız için hocam. Her şeyin hayırlısı dilemek gerekir. Nasipte ne varsa onu yersin. Sizinde nasibini bol olsun hocam. Sizin sayenizde analiz yapmaya başladım yavaş yavaş ama. İleri değil kısa süreli analizler yapıyorum şimdilik ileride daha iyi yerlere varırım inşallah. Sağlıkla kalın iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

İnanin benn satardim 8 deseydiniz sayin hocam:)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sterlin için Akif44 yorumu (2 ay önce) Cevap yaz
Konu: #19202141 Grafik detay ve yorumları

Arkadaşlar dün sterlin tl de obo var ve hedefi 7.40 tı işte o obo bizi fincanın kulpuna götürdü şimdi kulp ta oluştu hedefi 9.60

https://altin.in/akif44/59

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam şu yoruma bak biri bana o gün 8 mi hedefin diye sordu ben 8 desem millet 8 de satıp şimdi arkadan bakacaktı
Sterlin için Akif44 yorumu (2 ay önce) Cevap yaz
hocam benim beklentim 8 değil 8.14 kırarsa 9.60 net ve açık söylüyorum. 9 Altında da satmam

https://altin.in/akif44/58

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gerçekten zor iş hemen yazmaya korkuyorum. her şeyi incelemek gerekiyor bir hata her şeyi batırır. hele siteye girince sorular soruyorlar o an bakıp yazıyorum ama görmediğim gözümden kaçan oluyor hata yapabiliyorum. bazen de net olmuyor hem düşüş hem yükselişe ait formasyon görünüyor o zaman daha dikkatli olmak gerekiyor bazende yok ayı tuzağı yok boğa tuzağı anlayacağın her şey var

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam tobo çalışmaya başladı gibi. Sizin grafikler sağolun bize ışık oluyor. Yoksa hata yaparız.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ellerinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum