Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 13:06:18
EUR 34.7072 13:06:18
USD 32.3660 13:06:18
ALTIN ONS $2297.9850 13:06:18

Konu: bist 100

Bu grafikteki destek dirençleri takip etmeye devam edelim 99100 önemini koruyor. Tam 102800 e yakın yerden satış yedik rica ediyorum alımlarınızda lütfen günlük heyecana kapılıp büyük riskler almayın. Sonra hep beraber üzülmeyelim. Artık tavan tavan giden hisselere de dikkat edelim yada büyük meblağlar bağlamayın canınızı yakarlar.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Takbimde değil hocam grafikten bakıp detay destek direnç atarım

HighForaX_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HighForaX_ ()

Hocam tekfen hakkında yorum yapabilir misiniz, teşekkür ederim

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Endeks konusunda ben çok umutlu değilim hocam bu yüzden risk almadan alim yapmak lazım. Elde mutlaka nakit olsun

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Benim içinde öyle hocam yoksa niye riske girip bunu al şunu sat diyeyim. Dile getirmesine de gerek gönlünden bir Allah razı olsun diyorsa bana yeter.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Şu on beş gün 94-103 bandında gidek gelek sonrası için çok umutluyum.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Sıkıntımız yok çok şükür. Kimseye muhtaç da değiliz özgüvenimiz de yeterince var durumumuz da iyi. Ha hoş faydalı sohbet eden bilgisini paylaşan her zaman baş tacı ama egoya kibre gelemem . Mesela biri bana dese senin sayende şunu kazandım çok büyük mutluluk olur benim için ayrıca.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Dokuz köyden kovulursun hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam karsana bugün çok elim gitti geldi zaten yükselmişti Onun yerine 7.84 Ereğli aldım. Karsan kötü seçim değil diğer oto hisselerine göre bence ucuz bile kaldı. YA in duruma göre küçük parça bende alabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

İki gündür bişi almadım çok da ilgilenemedim kendimi boşlukta hissedip Kapanışta karsan aldım. Var mı görüşün hocam

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Ben bi ara saymıştım madde madde eski yorumlarımda var da çok kişi engel attı ondan sonra :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Saymakla bitmez :)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Başka amacı olan mı var:)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

amacına uygun kullanmak isteyen için evet :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam bendeki de duruyor Bugün ve yarın pay satışı var yarında çok bir şey beklemeyin. Cuma afyonun durumu netleşir. haftayı 3 üzerinde kapatır ise korkmayın. Haftalık kapanışı ve pay satışı bi bitsin Ona gore hareket ederiz. Bugün bi 2.87 yaptı tutunabilse çok iyi olurdu. Ben zaten haziran ortası gibi satmayı düşünüyorum. Elde nakit varsa problem olmaz

Dertetmeduaet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Teşekkür ederim hocam sitenin amacı da o değil mi zaten. Söylemezsem olmazdı.

0BeğenmedimŞikayet

Dertetmeduaet ()

Kardeş afyon aldım 2.81 den

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Ne güzel ortak faydada bulusabilimisiz hocam bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Sayende afyondan vaktinde çıktım 3.15 emir verdim demiştin o gün bende aynı emiri verdim.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

alt yorum grafikte destek dirençler mevcut arada 87 öncesi 96300 var sıra onda

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

99100 önemini koruyor destek dirençler alt yorumdaki grafikte

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum