Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:53:56
EUR 35.0408 11:53:56
USD 32.2888 11:53:56
ALTIN ONS $2383.7150 11:53:56

Konu: Benim guvenli alım satım aralıkları dedigiklerim

Umarım bu sefer grafikleri herkes görür admin de dönmedi bana
ons degerleri burada ben şahsen 380-385 (tfx degerleri) arasında al sat yaparım bugun 380 gelirse
riski seven 387 i bekler yada alım icin 379u

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

0052bulut ()

Kuveyt talimatı işlemiyor neden acaba

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Tamam hocam, dikkatli davranacağım uyarınız için çok teşekkür ediyorum, piyasa da çok durgun gibi bugün, ben daha hareketli olur sanıyordum.

Veyseltarik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

bu arada şunu unutmayın bu bantlar gun icin standart 1.2-1.4 tl makas icin eger akşam bitişe kalırsanız yada cuma gunu akşama makaslar 3-4 tl ye cıkarsa bu uc noktalara denk gelmeyebilirsiniz.

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Çok teşekkür ediyorum . Bende alternatif arıyorum kendime, iyi oldu bilgi verdiğiniz. Değerlendireceğim. Kolay gelsin size de, hayırlı kazançlar.

Hüseyin89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin89 ()

Mesai saatleri içerisinde finansbank mobilden tfx fiyatıyla aynı olacak şekilde istediğiniz miktarda altın alabiliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Haklısınız :)))

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

her guzelin bi kotu yanı vardır Gül güzeldür güzel kokar ama dikeni batar

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Bende tfx kullanıyorum, 32 gram sınırlı alım hoşuma gitmiyor diye seninbankan ve tradeplus da açtım ama makas daha fazla onlarda.

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

bu degerlerim tfx deki degerler ve verdigi degerler satılabilir degerler. Ama satış anı gece olunca kapanmaya yakın makası yukseltiyor o zaman 2 tl civarına makas cıkarırsa 385 yakalanamıyor bu baktıgım deger gun ici degerler ki 120-130 kuruş makasın oldugu anlar
ama cuma geceye dogru dersen mesela yarın 3-4-5 tl makas ceker satış şansın da gider
hele ani cakılma yada yukselme olursa hic şansın olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Teşekkürler, 385 bizim satış rakamı olarak mı? Makas var 130 civarında ona göre çıkış hesaplayacağım da :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum