Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 11:01:18
EUR 34.7772 11:01:18
USD 32.2402 11:01:18
ALTIN ONS $2366.1200 11:01:18

Grafiği gönderen: EuroDol

EuroDol ()
Gümüş

TFXte en tepeden satan ben miyim şuanda?

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Ne demiştik demiştimcilerden oldum :))
Herşey olabilir piyasanın dakika dakikası tutmuyor

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Görebilir 40 altınada inebilir kardeş
Ama malesef başkaları gibi sallamasyonla bugün veya yarın görebilir(hatta saati dksı kadar verenler var) diyemen çünkü bilmiyorum kimsede bilemez

melihbey50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Sağol kardeş if done hiç kullanmadım genelde limit türü kullanıyorum
bazende piyasa kullanıyorum yani manuel olarak

Tostçu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Genelde limiti tercih edin stopu çok kullanmayın. if done iki emir yeirne tek emir vermek için kullanın. anlık takip edemiyorsanız tabii

Tostçu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tostçu_ ()

Merhaba! Bereketli olsun ıf done den mi yapıyorsunuz alışı satışı en iyi emir türü hangisini kullanalım genelde

0BeğenmedimŞikayet

melihbey50 ()

tekrar görürmüki ya gün içinde veya yarın kapanışa kadar

0BeğenmedimŞikayet

Egeatahan ()

Bana göre öyle hocam.

COVID için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

tfx de sattım. 3.4599 u anlık gördü 3.4595 den sattı tuşa basana kadar. kişiye göre makas aralıkları değişebiliyor ondandır

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Bereketli olsun kardeş TFX bende görmedi o rakamı ben sattıktan bir süre sonra max. 3.4563 gördü
Sanırım kuveytten satmışsın

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

COVID ()

alüminyum karter mi :))) güzeldi

Egeatahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

ben senin rekoru egale ettim grafik yetkim olsa paylaşırıdım resmi 3.4595 benim satış

0BeğenmedimŞikayet

Egeatahan ()

Allah daha çok versin bol kazançlar. O da patinaj çekmeye devam etsin peşinden gidenler de umarım en kısa zamanda uyanırlar.

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Desin kardeş kötü söz sahibinindir
O 3.70 leri bekleye dursun ancak tersten çıkar
Biz işlemlerimize bakalım
Son 15 günde ayıptır söylemesi 18k tl aldık

0BeğenmedimŞikayet

Egeatahan ()

Emir girmedim hocam boş adamın biri geldi onunla ilgilenirken satmadık kısmet değilmiş. Bu arada hocam senin alüminyum karter sana eoru dul diyor var mı aslı astarı?

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Eyv kardeşim emirle satmış
Emir yok mu sende

0BeğenmedimŞikayet

Egeatahan ()

Helal olsun hocam biz yetişemedik. Bereketli olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum