Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 16:45:01
EUR 34.8638 16:45:01
USD 32.5759 16:45:01
ALTIN ONS $2385.1150 16:45:01

Grafiği gönderen: Kmlua

parite de böyle bir görüntü va ilgili seviyelerin aşılması durumunda hedef noktalara gitmek isteyebilir.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. hayırlı geceler.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

Altın uzun vade orta ve uzun vade en güzel yatırım aracı. ordan da osn takibi yaparak gram miktarınızı artırabilirsiniz.

Kesal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

İyiyimiş valla benim paralar altın günüş e baglı 10 bin birşey getirmez

Kmlua için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

aslında az da değil üstadım 10k ile işlem yapsanız sabak parite 1.0860 lardaydı.
10.000 dolarınız olsa euro'ya parite yapsanız 9.208 euro yapar parite 1.1020 lere geldi tekrar dolara geçtiniz 10.147 dolarınız oldu. başlangıçta 10.000 dolarınız vardı 147 dolar artırmış oldunuz. Hadi biz biraz yukarda alıp biraz aşağıda satmış olalım TL bazında 1000 tl yapar. bence güzel para :) parite candır. hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

Eyvallah kardeşim sagol getirisi agıt ilerliyor bu birşey getiryiyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Arwen63 ()

Paritenin durum grafiğini gece mi paylaşacaksınız. Saat kaç gibi öğrenebilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

ayaz_bey ()

Like onemi yok ustam ben senin yerine veririm kendime saka tabi:))kal saglicakla

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

benim like limiti dolmuş .. :))

ayaz_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

parite olarak geçmez zaten hocam euro ve dolar hesabı açıcaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

parite olarak geçmez zaten hocam euro ve dolar hesabı açıcaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

evet hocam bugün için . gece grafik bakmakta rahat oluyor sahurdan önce:))

TNNS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

estağfurullah hocam siz sağ olun. evet gbp/usd takip ediyorum ben de. hayırlı kazanlarınız olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

parite yi bulamıyorum hessap açmak için baktım parite hesabıda yokk.. eur usd şeklinde

0BeğenmedimŞikayet

ayaz_bey ()

Daha onceden ugrasiyordum fakat cok yavas kaplumbag misali parite cok uzin zamandir ugrasmiyorum gbpusd daha hareketli bence emegi gecenlere like veriyorum admine kalmasin hayirli kazanclarin olsun ellerin gozlerin dert gormesin emegine saglik like saygilar

Eurusd paritesiyle ugrasan arkadaslara hayirli kazanclar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

TNNS ()

cuma yanı bugun saat 12 de kapanmıyormu pıyasalar. pazartesı ıcın mı bakacaksınız

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

tabiki kuvetten de alabilirsiniz orda kıymetli maden- döviz kısmında giriş yaparak ilgi para birimini seçebilirsiniz . eur/usd şeklinde gözükür.

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

Kuveyt ten oluyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Kesal ()

Kardeşim mrb parite yi nereden aliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

Her iki işlem türünüz de aynı kapıya çıkıyor hocam. kapanışı görmekte fayda var. gece sahurda tekrar bakarız son haline inş. hayırlı iftarlar.

TNNS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TNNS ()

bır sey sormak ıstıyorum. buralar yuksekse once dolar alsak sonra ınınce euroya gecsek olurmu. ben oce euro alıp yukselınce dolara gecıyordum ne dersınız

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

ben tşk ederim hocam. saygılar hayırlı cumalar. size de bol ve hayırlı kazançlar.

muratista için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratista ()

Teşekkürler yorumlar için. Hayırlı Cumalar, bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

İlaveten 1.1015 (yükseliş trend çizgisi) ler üstüne atıp kapanışlar görürsek rahatlar. hayırlı günler. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

:)) evet üstadım hedefi 1.1040 lar . ben grafiği paylaştığımda fiyat 1.0870 lerdeydi. grafik çalışıyor. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

muratista ()

Sanırım son hedefe çok yaklaştık..

0BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

sağ olun üstadım. manzara iyidir ruhu da bedeni de ferahlatır. :) selametle.

Phoenix1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Phoenix1 ()

Güzel çizmişsin. Manzaralı

1BeğenmedimŞikayet

Kmlua ()

sağ olun üstadım. buralar tenhalaşmış ses seda yok bi hareket gelsin dedim :) ilk hedef de gelmiş..

1BeğenmedimŞikayet

ayaz_bey ()

Emegine saglik ustam like

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum