Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:16:41
EUR 34.8238 23:16:41
USD 32.3379 23:16:41
ALTIN ONS $2301.8900 23:16:41

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
Hic bir stratejiniz yoksa arkadaslar duragan piyasalardaki en guzel teknik girulen fiyatin en ust hizasi ile gorulen fiyatin en dip hizasindan gecicek sekilde kutu cizin kutunun direncini ne zaman kirdi alin egerki elinizde var ve kutu destegi kirildi satin grafiginizide kendi stratejinize gore saatlik 4 saatlik gunluk alabilirsiniz ornektir

Eski tarih araliklarinda denemeden uygulamaya gecmeyiniz eski tarihlerdeki mum hareketlerinde deneyin ve islemleriniz basarili oluyorsa strateji olaraj uygulayabilirsiniz darvas teorisi arastirilabilir

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Sagol kardesim hayirli sahurlar

Fencix için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Sen sen ol paranın daima yarısını sağlam kazığa bağla yarısının yarısını riski olan bir şeye bağla kalan yarısı hep elinde kalsın kötü durumlar için herkese hayırlı sahurlar ben sabır yapacağım haberleşiriz sıkma canını döneceği bu gümüşü yakındır 3.62 süre olarak bilmem ama yakın diyebilirim düşerse de sıkma canını her düşüşün güzel çıkışo oluyor elimde kalan gümüş 10 k düşse de çıksada bakmıyorum bile kendine iyi bak

neoldu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Kardesim hersey aci tecrube bende nasibimi aldim aci tecrubeden halen gumusu yatirim araci olarak goruyoruz halbuki tenekeden baska bisey degilmiss... Altin varken gumus niyeki ? Dolar varken gumus niyeki gibi.. Benimde inancim kalmadi ondan tl ye gectm eger borsalar duzeltme yaparsa Akbank ve yapi kredi almayi dusunuyorum yada gumus 3.30 lara gelirse belkide ben boyle yaptim gumus 3.80 olacK bende sans yok

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu ornekte cizdigimiz kutu 3.46 ust direnc konumunda alt destek 3.34

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Ben her yerdeyim el atmadığım alan kalmadı tüm parayı bölüp her yere yatırdım hangisi denk gelirse gümüşteyim nakitim az şu an biraz kriptoya yatırdım risk alarak allah sonumu hayır etsin gümüş benim psikolojimi alt üst etti düze çıkavağız elbet ama kaçırdıklarımız ve eriyen TL mizi düşündükçe gümüşe asla bir yatırım aracı olarak bakmıcam yıl içinde bekle iyice düşecek öyle alıp yatacaksın yok yükseliş trendi yok 4 lira yok 5 lira lafları ile bir çok kardeşimi buraya parayı yatırım al gördüler 4-5 leri kaç yıldır oldu olacak sonuç herkes hep terste zarar azaltma derdinde

neoldu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Naptin kral tl demisin gumuste mi 3.36 al verdi kacirdik sabah uykuda

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Doğan abi rakamsal olarak özetler misin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum