Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:03:55
EUR 34.9839 20:03:55
USD 32.2051 20:03:55
ALTIN ONS $2414.8350 20:03:55

Grafiği gönderen: battıbalık

⭐⭐⭐battıbalık ()
Gümüş
Psar günlük grafikte teknik yönü aşağı çevir miş . Alt trend çizgisini kırmasını ve teknik yön değişimini bekliyordum. Ben size alın yada satın demiyorum. Aşağıda maksimum bir hedefe alım girdim. Olur yada olmaz. Kısmetden ötesi yok. Dönüş hissedersem girerim. Ama biraz daha beklemeyi izlemeyi tercih ederim. Ytd . Para sizin paranız. Alıp satmakta özgürsünüz. İlk 2 öngörün oldu gümüş için .

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Sağolasınız

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

3.06 gibi tepki alımı gelebilir. Aşağısı biraz zor ihtimal. Dolar sert düşer ons beklediğimizden fazla inerse o rakamlar o zaman ihtimal olur. Şuan dolar düzeltme yapsa 6.84 ün altına ineceğini zannetmiyorum. Aşağı inme ihtimali olur. Tahminim buradan yukarı yaptırırlar. Dolarda yukarı hedefler var. Fakat ons ile çıkartacaklarını düşünüyorum. Yada ons çıkışından sonra yapabilirler. Bir şey sürekli düşmez yada çıkmaz. Dolarda 2 ihtimal var. Ya çift tepe yapıp çakılacak. Yada yukarı yaptırıp bu seviyeler yada bu seviyelerin altını gösterirler. İllaki tepe ve dip olacak

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Dip 2.80 seviyelerini tekrar görme olasılığı varmı yoksa 3.08 civarı en fazla ineceği yer olarak görülür mi sizce

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Yeni zirveden önce bir dip yapabilir diye düşünüyorum. Çift dip sonrasında bir tepe olasılığı daha ön planda gibi . Çift dip yaparsa çok ciddi bir tepe yapabilir. 18.6 dolarlar gibi. Burada dip nereye gelir. Bunu destek noktalarındaki hareketlerine bakılması lazım. Yöne göre hareket etmek en doğrusu

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Yön ne olur sizce burdan yeni zirve yaparmı

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Ayrıca altın hareketleri etkileyici özellikte ve altının yönüde gümüşü etkiler

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

birkaç gün önce sizi okumuştum, o zamanlar 14.300 rakamları telaffuz ediliyordu çokça yurtdışındaki forumlarda sizde düşüş bekliyordunuz. acaba sizinde öngörünüz o rakamlardamı

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Stochastic , macd , psar bolinger bandı. Bunlar önemli diğerlerine fazla bakmıyorum. Karar vermede zorlanırsam rsi, stochastic rsi ve cci ye de bakıyorum. Ayrıca mum formasyonlarıda önemli . Çift tepe , çift dip doji vs

Caravelle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Teşekkürler kardeş, faydalı bilgiler.. elinize sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Emiri kaça girdin hocam her ihtimale karşı emir girelim gelir gelmez önemlı degıl

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Peki en önemli indikatör hangisi
Öğrenmek için soruyorum
Eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Ihtimal var. Günlük grafikte alt bollingere gidebilir. İhtimal dahilinde.

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Öncelikle aylık grafiğin konumuna bakarım uygunsa haftalık ve günlük grafik konumuna. Onlarda almaya engel bir durum yoksa 4 ve 5 h bunlarda uygun ise 1 saatlik tepki yapmadan giriş yaparım. Öncelikle büyük grafiklere bakılır

Caravelle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

nereden dönmesini bekliyorsunuz beyfendi, 14.300 - 14.400 gibi bir yerden mi?

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Üstad dönüşü nerde görsen girersin saatlikte mi günlüktemi 4 saatlikte mi
Yani bu gümüş te hangi grafik en doğruyu verir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum