Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:25:12
EUR 34.8238 14:25:12
USD 32.3379 14:25:12
ALTIN ONS $2301.8900 14:25:12

Konu: Gramdaki Tehliike

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_FotoFilm_ ()

Gecmise bakmadim ama takipe alayim bakarim musait ara dinleyen dinler dinlemeyen dinlemez. Ben grafik isinden anlamam burda insanlar grafik istiyor sonrada anlamadiklari grafikten dolayi paylasim yapan degerli insanlari linc ediyorlar :))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah kardeşim aynı senin bu düşüncelerin gbi yapmaya çalııyorum sonunda beni anlayan birisi çıktı :) benim 7 ay önceki grafiklerime baksarlarsa en son 267 lira iken 400 tl hedef verdigim grafiklerimde var o zaman yükseliş yönünde beklentim vardı ve oldu şuan ise düşecegini düşünüyorum yükselmesi gibi düşmesine bu işin kanunu yani... Saygılar

_FotoFilm_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_FotoFilm_ ()

sen grafiklerinle olması muhtemel olaylar öncesinde aldığın gördüğün işaretlerle uyarıyorsun çok teşekkür ederim kendi adıma ... içinde bulunduğumuz durumda geledebilir gelmeyedebilir.. ama işaretler o yönü gösteriyorsa seninde bunu paylaşman gayet normal... eline sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu işin büyük bir kısmı beklemek alım için fiyatın alım yerine gelmeside aldıkdan sonra malda beklemekde.. bambu agacı dikildikden sonra 5 yıl boyunca su ve gübreleme yapılır sabırla beklenir ve 5 yılın sonunda 6 haftada 27 metreye ulaşır yaklaşık . önemli olan dogru zamanda dogru fiyadan alıp satabilmek

Greenfrog için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

hepinizin korkusunu anliyirum. alrinin bu durumlara gelmesinin sebeplerini unutmayin. su anki grafiklere bakarsaniz dolar ohooo ucmasi lazimdi.

0BeğenmedimŞikayet

Greenfrog ()

Buralardan alınırmı..
Benim gibi düşünürseniz alırsınız gr başı 5tl kar ederim hesabı, son bir haftada vaziyetim 383,29 dan 50gr ve 385,5 dan 70gr aldıklarımı. 382,50 den bozdum..250tl zarar..
Sonuç: Buralardan ALINMAZ ama hareketsiz beklemek de insanı atıl hissettiriyor be ustam, sinema, gezme, herşey bitti. Acuk heyecan olsun dedik..

2BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Altını 299 larda almayip yukari gittikçe bekleyen ve bıkıp 380 lerden giriyorum diyenlere ben çok uzuldum. daha 1 ay önce 300-320 lerde gezinen bir gramı aldirmaya begendiremedik. ve gelinen nokta.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

380 ustu alim yapmam. alanada birsey diyemem.

6BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

öylese size soruyorum bu fiyatlardan gram alırmıydınız ? içinize sinermi ve buradan alınan pozisyonun kar zarar riski ne olur ? ben kimseyi korkutmaya çalışmıyorum % 3 kar için % 10 15 risk alınmaz yada benim yatırım anlayışıma göre alınmaz diyorum...

bu grafikde kırılan bir trend gelip pulback yapıp düşüş onayı almış trendin içine girememişş rsi da uyumsuzluk ikili tepe olma ihtimali yüksek bir formasyon varken ben düşüş beklmek için daha ne sebebim olaması gerek güzel kardeşim kimse zarar görmesini isdemem daha ucuzdan alma şansı verecek diyor grafik bana... genede temel abinin dedigi gibi herkez kendi tercihlerini yaşarmış.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Her zaman var ihtimal olmaz demiyorum. Fisekci değilim. Düşecek diyenin lafı dinlenmez burada. Her zaman fisekciler prim yapmıştır.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

peki yukarı çıkacak fırlıyacak fişek falan dersem sitenin çogu gibi ne yapmış olurum ? ben fikrimi söylüyorum kendi düşünceleri ile karşılaştırıp analiz etsinler diye bi bakış acısı sunuyorum panik yapıacak birşeyde söylemiyorum iki ihtimalden birisinin oluşabilecek ihtimalini anlatıyorum yada neyse ne haklısınız bilenleri sürekli yükselicek diyenleri diyim yada onları dikkate alnız.. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Temel analiz anlamında bir haber herşeyi değiştirir.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gercekten grafik konusunda teknik grafikte çok iyisiniz. Bunu asla inkar etmiyorum. Eleştirme anlamında demedim. Buralardan altin alimi risklidir. Bunda hem fikiriz

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Milleti panikletiyorsunuz. Bunun olabilecegini ihtimal vermek bile burada bulunan bir çok kişiye yanlis yapmasına sebep veriyorsunuz. Bu da birsey bilmediginizi gösterir.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bir şey daha söyleyim 1900 den başlıyan ve 1000 $ civarında biten ons şuan görülmüş olan 1750 ye kadar olan yükselişi sadece tepki olarak kalısa onsun 1000 $ altına gitme ihtimalide var buda yaklaşık bi 3 5 sene daha altında kayıp demek bu sırada dolar ne yapar o ayrı tabi ( rakamları yuvarladım ) :)
bu ihtimali sayfaya yazsam ne laflar yerim ama %40 lık bir ihtimal var..
kırılan üçgenden düşüş onayı almaya gelmişde olabilir pek inanmıyorsun sanırım bunlara ama derlerki grafik çizer temel uyar yanı haber arkadan gelir..

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eNeRJi71 ()

Helal sana usta bir layk bende gelsin çok haklısınn

0BeğenmedimŞikayet

yesildüzceli ()

En akılcı analiz ve yorumu sen yapmışsın. düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum. bende bunu demeye anlatmaya çalıştım ama senin kadar bilgiye dayalı ve şeffaf değildi. yorumuna like verdim.

6BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sizin analiziniz var ise bende merak ediyorum neye göre işlem yapıyorsunuz ?
evet % lik kısmında haklısınız ben hesaplamasını oturup yapmadım grafik bölümünde otomatik ölçen araç var ben fiyat hareketinin farkını yuvarlayıp yazmışdım göz kayması olmuş özür dilerim 30 Tlden 389 Tl ye % 1230 civarı bir yükseliş yapıyor. neredeyse 90 derecelik bir yükseliş ile çıkış yapan bir fiyata isder enfilasyon isder tred deyin sizin enfilasyonunuz 10 yılda % 1300 mü artı.. piyasa tek yönlü degildir demeye çalışıyorum ben burada çogu kişinin elinde altın oldugu için hep yükselecek düşüncesinde 10 yıllık bu trend de bunu desdekliyor ama arada düzeltmeler olmak zorunda...200 tl den 250 tl den almayıp pişmalık duyan insanlar burdan alım yapmaya çalııyor sorsan neden 400 olacak diyor yani % 4 5 için aldıgı riskin farkında degil... bu işde dogru yerden alıp satabiliyrsan kar edersin yoksa sadece hamballık yaparsın ben iki yönlüde konuşmuyorum şuan gayet netim bu fiyatlardan ben alıcı degilim alanada allah bol kazançlar versin popülist kelime derken teknik terimleri kasdediyorsanız bunlar isimleri onlar oldugu için öyle yazımş olabilirim ben yaklaşık10 yıldır bu sitedeyim çok fazla yazıp çizen biriside degilim şuan kendimce gördgüm riski belirtmeye çalışıyorum altında sıkda işlem yapmam benim işim borsa anlaşılan gene fazla ses etmeden izlemek en dogrusu. kalın saglıcakla. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Kimseye söylediği yanlış dönmez buradan alın demiyorum. kimseye buradan döner satında demiyorum. yanlış anlama 1900lerden alıp 1100 de soluğu alanlar gibi demişssinde. hiçbir şekilde ytd. dir.

ALAMET_İ_FARİKA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALAMET_İ_FARİKA ()

tmm hesaplaması yanlıs yıldız konusundada haklısında sen nerden bılıyorsun asagı vurup tekrar cıkacagını :)) tıpkı 2011 de 1900 ons lardan işlem yapıp solugu 1200 lerde alanlar gıbı sunum olmus senınkısı de :)

2BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Gramın artışına bu şekilde bakamazsınız. tl ye olan güvensizliğin sembolu bu sadece. 12 yıl önceki dolarda aynı sekilde prim yapmış. 1,3 olduğu zamanları hatırlıyorum yüzde 500 yapar. japon yeni de aynı şekilde. peynir 5 kat artmış zeytinde. asgari ücretinde artmış 800 tl den 2400 e 3 kat yüzde 300. onsun dolar karşısındaki değeri hala 12 sene öncekinden düşükte.. siz kazançla enflasyonu karıştırmışsınız. 6 ay 1 senelik geri çekilmeler normal. ancak senelere vurursanız altın şuanda bahsettiğiniz gibi yüzde 400 artmamış tl bazında. 30 tl den 390 tlye cıkış %de 1300 yapar onu da hesaplayamamışsınız. yıldızı takıp iki grafik karalayınca bişey bilmiş olmuyorsunuz. altına 2 popülist kelime de yazmışsınız en tutar yanı bu.. arkadaşlar düşebilirde çıkabilirde bu klişe zaten biliniyor illaki bir yerden dönecek aşağı vurup tekrar çıkacak. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zamanını bilmem mümkün degildir ben kısa sürede başlamasını bekliyorum nereden bakarsam önemli direnç seviyelerindeyiz buraların geçilmesi dünyada eksra kötü bişeyler olması gerekiyor.200 yılının başından beri bi gök taşı düşmedigi kaldı ABD seçimlerine kadar trampın piyasaları toplaması gerektigini düşünüyorum buda güvenli limanlardan riskli varlıklara geçiş olabilir birde bizim merkez bankasının olaki bi swap anlaşması çifte sevinç yaşatır gramın işi iyice zora girer yani.. umarım korktugum gibi sert bir satışla kimseye satış fırsatı vermeden dönüş olmaz

hidden01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hidden01 ()

Hocam sizce bı düşüş olursa tahmini ne zaman gerçekleşir ...

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah
yok degil sadece ok düşüşü ima etmek için

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Emeğinize sağlık
grafik üzerindeki siyah ok indikatörmü dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum