Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:20:55
EUR 34.7748 01:20:55
USD 32.4684 01:20:55
ALTIN ONS $2337.9850 01:20:55

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

AYLIK GRAFİK
Ssayım sayılarına çok takılmayınız. Ama böyle bir şey olabilir mi? Acaba büyük tabloda üçgen mi oluşuyor? Bunun olabilmesi için 1585 dolar ın kırılması gerekir.
1747-1760 seviyesi turuncu ve mavi trend çizgileri arasındaki sıkışmanın hedefi(x ile çizilen) .Eğer geldi ise bu hedef veya 1760-80 lara falan gitmek isterse normaldir. Ama burdan dönerse acaba denilebilir. ama bu uzun bir periyot içerir. Misal 1800 yapıpta bunu geçrekleştirebilir.
çok dalgalanmalar yapabilir bunun için. Ama kimse olamaz diymez. Çünkü bolinger ortabandı ema lar çok aşaıda kaldı. Ana trendimizin üsttünde aşırı zıpladı.

bunları hep aklımızda bulundurup destek- direçleri ve daha önemlisi ANA DESTEK- DİRENLERİ İYİ TAKİP EDELİM.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Her şey olabilir hocam piyasa larda yön için açılış ve devamı önemli izlemedeyim uçan kaçan takipte hata affetmeyen bir seyir var

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Ben düzelmeyi daha erken başlatıp sonra tekrar kaldırıp o rakamlarında üsüne göüreceklerini düşünüyorum.

ntmen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Heptersde ()

Hocam slm dolarla ilgili düşünceniz bedir sitede çoğunluk bir düzeltme bekliyor sizin değerli görüşünüzü almak isterim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Sagol kardeşim
Zaten grafik okuma belli ediyor ons için üst bantlar baz alinsada gr tl da baz alacak ust fiyat yok rekor üstüne rekor kirdi
Benim tahminim 420 leri filan bi gösterecekler sonra si düzeltme yer diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aynı fikirdeyim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Hocam 3000 gelecek diye göstere göstere iş yapmazlar

Önce yükselişte çekecekler müşteriyi toplayacaklar 1800 1900 ons uçuyor derken hafif bi düzeltme ve silkeleme yaparlar
Hep yaptıkları şey bu
Bize düşen yükseliş trendinde alıcı pozda kalmak

Düşüşte satmak

Takip gerekli boş bırakmaya gelmiyor ons

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

benide düşündüren şey bu bankaların rakam açıkladıkan sonra yukaır ypıp aşağı vurmaları aşağıdan yüklü toplayıp hedefine götürmeleri :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Eyvallah hocam onsta 1900 lerden bir düzeltme gelebilir
Bofa bankofamerica hedef 3000 diyor
Bence o kadar gidermi bilmem ama 1900 2000 ler olup ufak bi düzeltme yer 1600 aşağısına zor düşer

Kısaca düşüş gelene kadar yön artıda gr ve onsta tahminimce

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

dediklerinize kaılıyorm. Amaç çanağı tamamlamak. Ama herkes yukarı gösteriyor. hedefler 2500 3000 dolarlara çıkarılıyor. günlük düzeltme isteği vr. haftalıklar eşlik ederse böyle bir tablo gerçekleşbilir. Tabiki ons çok güçlü ama olur olur geirirler 1585e kırdırırlar falan :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Tşk ler grafik için like verdim emek var ; ))
fib düzeltmesinde 1824 ler daha guzel duruyor
Bence onsta fincan oluşumu var ardından kulp yapar aylık grafikte 50 ema iyi yerde duruyo fazla düşüş beklemiyorum onsta ben

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum